Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A kb.2 liter folyadékbevitel...

A kb.2 liter folyadékbevitel csak vízből álljon?

Figyelt kérdés
Elég sokat iszom, de nem vizet, mert abból nem tudok ennyit meginni. Ellenben mással igen. NEM cukros és egészségtelen üdítőkre gondolok, hanem pl. 100%os narancslé, ízesített ásványvíz, 100%os almalé. Ez így is rendben van?
2010. márc. 30. 20:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát szerintem még mindig jobb mintha cukros üdítőket innál, de szerintem azért próbálj meg több vizet inni!Nem kell egyszerre 3-4 litert benyelni:) Régebben nekem sem ment, de fokozatosan hozzá lehet szokni hidd el!Én ma már simán megiszok 3-4 litert és már úgy érzem kiszáradok ha nincs meg az adagom:D Szóval csak hajrá:)
2010. márc. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

De azt ugye tudod, hogy az úgynevezett "100%-os" levek nem azok aminek gondolod?

Én anno dolgoztam pultosként, láttam hogyan készítik egy sűrítményből a 100%-osnak árult leveket ( és ráadásul nem gagyi helyen voltam ).

Jobban jársz a teával, vízzel szerintem.

Persze nem azt mondom, hogy ne idd ezeket, de ne hidd azt, hogy ez annyira egészséges és fogyókúrás.

Amit magadnak facsarsz az igen. Az lehet 100%-os :)

2010. márc. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Gondolom, hogy nem 100% tiszta narancslé, de nem gondolok túl rossz összetételre.. kéne?? :D
2010. márc. 30. 20:31
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval is:) Ne nagyon hidd hogy ezek gyümölcsöt annyira sokat láttak:) ugye hogy a víz a legjobb?:)(első voltam:))
2010. márc. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igyál zöld teát, persze ízestés nélkül. Tök fini. ^^ Mondjuk nekem a víz is az. : D
2010. márc. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

" láttam hogyan készítik egy sűrítményből a 100%-osnak árult leveket"


Mi a baj azzal ha vizet öntenek az 500%-os narancsléhez és így érik el, hogy csak 100% legyen? A szállítás drága. Víz van mindenhol. Szóval praktikus dolog minél kevesebb vizet szállítani. Azt remélem mindenki tudja, hogy a narancs nagy része víz.

2013. dec. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!