Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Napi 5-6 liter folyadékbevitel...

Napi 5-6 liter folyadékbevitel normális?

Figyelt kérdés

Párom rengeteget iszik,jegesteát,gyümölcslevet,normál teát,5-6 litert simán megiszik,néha többet is...

Nyáron azt mondom ok,3-at én is,de ilyenkor?másfél liter sztem a normális

ő meg egy húzásra 7-8 decit simán,ha átlagnál jobban izlőt veszek,akkor meg másfeles üveggel egybe megissza

nem baj ez?


2010. márc. 23. 19:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ha teát iszik, nem csodálom. Mind neki, hogy vizet ( ásványvizet ) igyon, abból csak 3 liter lesz kb.
2010. márc. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális dolog.a 3 liter rendben,40fokban az 5 liter is.Nagyon megterheli a szervezetet főleg a veséket és majd egy idő után a szivet is.Vagy idegeseredetű,vagy nézni kéne egy vércukorszintet reggel éhgyomorra.
2010. márc. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

huszonéves csak,és vérnyomásán kivül nincs baja


ásványvizet nem hajlandó inni,direktbe nem vettem semmi mást legutobb,akkor egész nap teát fözött,majd boltundorát félretéve lement innivalóért:s

2010. márc. 23. 19:20
 4/15 A kérdező kommentje:

idegeredetű?

a sok innivalo?

ezt nem értem

2010. márc. 23. 19:21
 5/15 anonim ***** válasza:
85%

Vérnyomása?? Akkor gondolkodj!! Ha egy gumicsőbe vizet öntünk,akkor nyomás keletkezik benne,Ha ügyesen beletuszkoljuk a vizet(amit nem tudunk,csak elméletben) Akkor a cső kidudorodik.És ha még fokozzuk a nyomást,akkor sok év múlva kidurran.

Csökkentse 3 literre a vizet,főzz tengeri sóval,mert nem köti meg a vizet.És lejjeb fog menni a vérnyomása,amitől állandóan izgatott,Vagy kardiológus.De egy éhgyomri vércukrot akkor is ajánlanék.

2010. márc. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Az ember már húsz évesen is lehet cukorbeteg, anélkül, hogy bármi is feltűnne neki. Alattomos betegség; gyakran a folyadékfogyasztás megnövekedése jelzi, hogy itt valami nincs rendben.
2010. márc. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Diabetes melltus, diabetes insipidus - nézz utána, esélyesek.
2010. márc. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

te jó ég

utána olvastam:S

tartós fáradtság,lassú seb gyógyulás,kezelhetetlen viszketés ami kiujul mindig (ekcémának néztük),hizás,és szemromlás

nem ir olyan tünetet,amit ne vettem volna észre rajta az elmult 1 év folyamán,csak ő mindig arra fogta,hogy stressz miatt többet eszik,azért hizik (de előtte is ennyit evett9,sőt,akkor ha beigazolódik,akkor a libidócsökkenés is mehet a kezdődő (?) cukorbetegség számlájára:S

2010. márc. 25. 12:09
 9/15 anonim ***** válasza:
De bizomyám,és ha nem siet,és nem állítják be a cukrát,akkor integethet a libidójának!!!
2010. márc. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
nem a libidója ami leginkább aggaszt
2010. márc. 25. 14:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!