Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mekkora szoptatos melltartót...

Mekkora szoptatos melltartót érdemes venni?

Figyelt kérdés
Arra gondolok hogy a mostani méretemet vagy 1-2vel nagyobbat
2013. jan. 19. 22:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Hát ez sajna lutri kinek mekkorát változik a mérete.

Nekem pl. 2 kosarat nőtt,barátnőmnek meg szinte semmit sem.Mindketten sokáig szoptattunk.

Mondjuk 1-gyel mindenképpen nagyobbat érdemes,mert az kényelmes lesz biztosan.

2013. jan. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Megmondom őszintén én pont ezért nem mertem venni,mert nem tudtam mekkora lenne jó.És milyen jól tettem...úgy megnőtt a mellem, hogy nemigaz!Eleinte mikornagyon megtelt,akkor hatalmas volt és fájt is ha hozzáértem.Én szülés előtt csak sima felnőtt toppot vettem,aminek igazából nincs nagy kialakítása.Most 2.babával is ezt használom,nagyon jó!

illetve van 2 szoptatós atlétám,ezeket is nagyon szeretem.

Sajnos előre tényleg nem lehet megmondani mekkora lesz a melled...

2013. jan. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Azt ne vegyél előre. Abszolult nem tudhatod és a formája sem mindegy. Van akinek egyáltalán nem nő van akinek 2-3 méretet is.
2013. jan. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Én ugyanakkorát vettem, mint amekkora méretem volt előtte. Praktikus okból, 5 hónapos terhesen kezdtem el hordani, mert már semmi mást nem bírtam elviselni. Ami sima pamut anyag, az rugalmas, velem együtt tágul és most is nagyon kényelmes, a csipke viszont szorít, azt nem hordom. Egy méretet pedig biztosan nőttem.
2013. jan. 20. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Azért vennék csak igazából mert a kórházba szeretnék a pizsi vagy a hálóing alá valamit nem szeretnék úgy mászkálni.
2013. jan. 20. 07:32
 6/18 anonim ***** válasza:
Én sima melltartót vettem alá. Én nem venném meg előre, pl nekem szülés után még simán elég volt a H csak 2 hónap múlva kellet i kosaras és egy jó szoptatós melltartó nagy méretben 10ezer fölött van.
2013. jan. 20. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Rendben akkor viszek simát aztán ha már itthon leszek akkor elmegyek venni :)
2013. jan. 20. 08:53
 8/18 anonim ***** válasza:

Eszem ágában sem lett volna 10ezerért melltartót venni, még hancúrcuccnak sem adnék ki rá ennyit.

Persze, ha csak márkában tudsz gondolkodni...

Nekem és a mellemnek tökéletesen megfelel a tökéletesen működő, 100 % pamut ezerötszáz forintos.

2013. jan. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Csak, hogy nagy méretű melltartòt nem kapsz ennyiért.
2013. jan. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Szerintem csak nem jó helyen vagy nem elég helyen kerestél. De te tudod.
2013. jan. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!