Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mekkora szoptatos melltartót...

Mekkora szoptatos melltartót érdemes venni?

Figyelt kérdés
Arra gondolok hogy a mostani méretemet vagy 1-2vel nagyobbat
2013. jan. 19. 22:10
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Hát konkrétan abban az 2-3 boltban ahol egyáltalán árulnak nagy méretű melltartót voltam, de sehol nincs 10ezer alatt ez tuti, és ezek még csak a sima melltartók, szoptatósat konkrétan egy helyen találtam nagy méretben 13ezer volt.
2013. jan. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
2-3 bolt nem kínálat, neten van ezer és egy webshop, nézz körül ott.
2013. jan. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Azokban is pont ugyan az a pár darab van ugyan annyiért, ráadásul próbálás nélkül soha nem vennék melltartot. Abból azért nem egyet vesz az ember, hanem 4-5 db ot az több mint 50ezer forint azt már megnézem, hogy jók e ennyiért.
2013. jan. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Értem. Én vaterán vettem, profi fehérnemű-eladótól.
2013. jan. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Ilyen megbízhatatlan helyről tuti nem vennék fehérneműt, de most az írásod miatt megnéztem, alig 5-6 talált volt, mind használt undorító lestrapált izék, hogy milliókat fizetnének sem venném fel amit más ledobott.
2013. jan. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Mondom, hogy profi fehérnemű-eladótól vettem, nem magánszemélytől, és vadiújan, címkésen.

Lehet, hogy tényleg olyan nagyon extra méret kell neked? :S

És varratni nem lehet?Vagy az is lehet, olcsóbb lenne külföldről meg postával is. Pl. osztrák e-bay. nem tudom, csak tippelek, én még nem rendeltem onnan, de majdnem megtettem, mikor az autós elsősegélydoboz-mizéria volt. Feleannyiba került volna, még postával is, mint itthon.

2013. jan. 22. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Még valami, e-bayen van csomó eladó Hong-Kongból, Kínából. Amúgy mi is azt hordjuk, tök mindegy, itthon vagy eleve tőlük vesszük-e. Ha amúgy is többet vennél, azt érdemes lenne megnézni, mennyire jönne ki onnan rendelve.

Csomóan ezt csinálják ám, mi legutóbb a patentos pelussal voltunk így, kiderült, onnan rendeli az eladó is és több hetet kellett rá várni :S De olcsóbb volt, mint boltban megvenni.

2013. jan. 22. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
De én vennék próba nélkül, mert mi van ha nem jó a fazon. Nem tudom neked mi számít nagynak én vaterán rákerestem a méretemre és csak pár használt volt. Nekem 90 H vagy I kell.
2013. jan. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!