Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől halhatott meg a babám?

Mitől halhatott meg a babám?

Figyelt kérdés

Holnaptól lennék 10 hetes.Ma tanácsadásra készültem de egy kis véres folyásom volt.

Egyből megnézték az ultrahangon és a doki már úgy kezdte,hogy ez nem felel meg egy 9 hetes terhességnek.csak 5 mm volt és szívhangot sem látott...(fura hogy ez a doki már hasi uh-t csinált mert a másik doki azt mondta,hogy 12.hétig hüvelyi uh. van)

Éreztem,hogy valami nem ok mert 8 hetes 3 napos terhesen mentem uh-ra és még csak 6,5 mm volt a mérete, a szíve is lassabban vert,de legalább vert..a doki azt mondta,hogy jó a méret és hogy majd a szíve is elkezd gyorsabban verni,de az interneten nézett méretek szerint már kb 2 centisnek kellett volna lennie és rendesen kellett volna verni a szívének....

Mitől álhatott meg a fejlődésben?

Volt már valaki így?

Nagyon szomorú vagyok,nem tudom mit fognak velem csinálni :(



2012. nov. 9. 13:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%

Elöször is nagyon sajnálom.


De sajnos ez gyakran elöfordul. Azok a magzatok nem fejlödnek tovább akiknek valami bajuk van. Ezeknél a magzatoknál sokkal rosszabb ha tovább fejlödnek mert akkor 12-16 hetesen derül rá fény hogy baj van és minél nagyobb a magzat annál rosszabb az abortusz mind lelkileg mind testileg.


Hasi UH a doki gépétöl függ. Nekem csináltak ennyi idösen hasi UH mert ott a dokinak szuper gépe volt, de a normál orvosom nekem is hüvelyit csinál. A jó orvosok beszereznek hüvelyi UH-t is mert rákszürésnél, fertözéseknél is elkell.

2012. nov. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
Nagyon sajnálom :( Nekem pont így volt,10 hetesen barnás folyásom lett és elmentem ultrahangra.Akkor mondta a doki hogy nincs szívhang :( másnap be kellett mennem a kórházba és altatásban kitisztította a méhem.Majd estére haza is mehettem.
2012. nov. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%

Én is nagyon sajnálom!

Nekem a dokim azt mondta, amelyik baba el akar menni, az menjen. Sokkal rosszabb, ha idősebb terhességnél megy el.

2012. nov. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%

Nagyon sajnálom, pont ugyan így volt velem is a 10. héten. Fejlődési rendellenesség - ennyit mondtak.

Vagy elindul magától a vetélés vagy pedig majd be kell menned a kórházba küretre, ilyenkor általában várnak a dokik egy kicsit, mert jobb ha a természet elintézi.

Tudom, hogy ez most nagyon megrázó, de biztos te is túl leszel rajta és nemsokára lesz másik baba. Ha nem lesz művi befejezés azonnal lehet próbálkozni (a dokim szerint) és ilyenkor fogékonyabb a szervezet is.

Én júniusban vetéltem el és most 10 hetes terhes vagyok. Persze végig parázom az egészet, hogy rendben legyen, de az új terhesség nagyon sokat segített az előző elvesztésének a feldolgozásában. Kitartást kívánok neked!

2012. nov. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%
Én 8 hete ugyan ezt éltem át :( 10hetesen mentem UHra, minden rendben volt vele, láttam a kezét, lábát, 2,5cm volt, csak a szívhangját kerestük hiába fél órán át :( 2 napra rá újabb UH szintén nem láttak szívhangot, így másnap be kellett feküdnöm és missed ab lett a vége :( Nekem nem indult meg a vetélés magától. Sajnálom, h neked is ezt át kell élned :'(
2012. nov. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
87%
2 hónapja műtöttek Miskolcon, nem volt semmi panaszom. Az uh-on derült ki hogy a baba megállt a fejlődésben, elhalt. Nem derült ki mi történhetett. A vetélés nem indult meg magától, művi befejezéssel tisztították ki a méhemet. Altatttak, nem fájt semmim csak lelkileg nehéz feldolgozni. Délelőtt műtöttek, este hazamehettem.
2012. nov. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

azért ment el a baba,mert valami gond volt.

ez a természet, sajnos a selejteket kiírtja.

de gondolj arra hogy még mindig jobb, mintha rejtetten maradt volna és ha megszületik beteg marad.


nemsokára születik majd egy egészséges kisbabád ne aggódj.


sok sikert !!!!!!!!!!!!!

2012. nov. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
sajnálom részvétem.nem biztos,hogy meghalt a baba
2012. nov. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszi a válaszokat,én is erre gondoltam,hogy talán rendellenessége volt és jobb így,csak feldolgozni nehéz.

8-as válaszoló,hogy érted,hogy szerinted nem biztos,hogy meghalt a baba?amúgy szerintem igen,mert mostanra már nem 5 mm-nek kellene lennie hanem több mint 3 cm-nek...

2012. nov. 9. 20:51
 10/14 anonim ***** válasza:
Miért kellett lepontozni aki megírta, hogy vele mi történt? A kérdező megkérdezte, hogy volt-e már valaki így.
2012. nov. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!