Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a véleményetek dr. Goldfing...

Mi a véleményetek dr. Goldfinger Jenőnőről (zalaegerszegi nőgyógyász)?

Figyelt kérdés
Sajnos már több orvosban csalódtam Zalaegerszegen. Egy ismerősöm ajánlotta dr. Goldfinger Jenőt. Én párszor láttam a nőgyógyászaton, de elég félelmetesen néz ki. Sajnos nagyon félek a nőgyógyászoktól, de mindenképp kellene egy. Az ismerősöm azt mondta, hogy a zord külső egy nagyon kedves embert takar, és szakmailag is kiváló. Van valakinek esetleg tapasztalata a doktor úrral kapcsolatban?
2013. jan. 20. 18:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Volt tapasztalatom vele kapcsolatban ide inkább nem írnám le, örülök, hogy a kislányom megszületett él és egészséges.


Ajánlanám neked Dr. Horváth Tihamért ő egy rendkívül jó orvos aranyos kedves nagyon körültekintő, nem drága és nem dobja ki 3-4 perc után a magánrendelőjéből a hozzá járó kismamákat minimum 15-25 perc között van. Alaposan kikérdez, figyel mindenre, maximálisan meg vagyok vele elégedve!:)

2013. jan. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
38%

Goldfinger aranyos,kedves de szakmailag gyenge.

A Horváth Tihamér is mogorva. Csak azzal kedves aki pénzt ad neki. Volt időm sajnos megtapasztalni a kórházban amikor több hetet feküdtem bent. Aki szakmailag a legprofibb az a Kovács Lajos.

Tihamér mondta 10 éve egy srácnak , amikor 40et adott neki,hogy autónak is 4 kereke van plusz egy pótkerék .

2013. jan. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnos én rossz véleménnyel vagyok róla. 8. héten bekerültem a kórházba, de az az embertelenség amit tőle kaptam.... háááát... De szakmailag is siralmas volt. Durván vizsgált, a baba nem is érdekelte.
2013. jan. 21. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!