Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15hetes terhes vagyok! Ha...

15hetes terhes vagyok! Ha valami baj lenne a babucival, éreznem kellene valamit? Ugye? Félek kicsit hogy nincs minden rendben! Nincs okom rá, a 12 heti uh-án minden rendben volt! Akkor csak én vagyok butus?

Figyelt kérdés
2009. aug. 31. 08:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nyugodj meg ,biztosan minden rendben vele.

Tesóm 14 hetes ugyan, de ha nem mondta volta el,hogy terhes nem is gondolnám.Amíg engem 16 hétig hányinger,rosszullétek tömkelege gyötör Őt semmi,és olyan mint a hurka pálca.Szóval nem kell érezned ,nem mindenkit visel meg a terhesség.

Majd lassan érezni fogod ha megmozdul, és megnyugszol.Aztán ha egy nap sokáig nem mozogsz,jön az újabb aggódás:))Legalábbis én így voltam vele.De nyugi,biztosan minden ok.

Boldog babavárást!!

2009. aug. 31. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mozogsz=mozog!Bocsi elírtam:))
2009. aug. 31. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi a kritikus időszakon már túl vagy fújj egy kicsit ha már most így izgulsz mi lesz ha itt ott fájni kezd,és ha túlsokat idegeskedsz be is rögzülhet és betegessé válhat ne tedd ezt magaddal nyugi az uh-n minden rendben pihenj és arra gondolj hogy egészséges a rosszra sose.
2009. aug. 31. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
Az aggódással ártasz neki a legtöbbet. Veszélyes helyen dolgozol vagy a családban sok a beteg hogy ennyire aggódsz?
2009. aug. 31. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj! Én is mindig paráztam az elején, vettem is egy szívhang-hallgatót, amikor néha azzal meghallgattam megnyugodtam (most 20hetes vagyok, de ha napokig nem érzem, még mindig meghallgatom). Nem éreztem én sem a 18. hétig, hogy terhes vagyok, mert alig volt tünetem akkor elkezdődött a hasszurkálás, mocorgás, lábdagadás. Mostmár van tünetem.

Ne aggódj, mert tényleg csak ártassz a babának is meg magadnak is. Minden rendben van vele, ezt tudatosítsd és csak pozitív dolgokat olvasgass.

Én, ha valaki rémisztegett az eljén, sőt ma is, vagy elkezdett olyat írni, otthagytam és inkább pozitív dolgokra figyeltem, szelektáltam, hogy mit olvasok el.

Nálam bevált.

2009. aug. 31. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Mostanában én is sokat gondolkodom rajta, hogy minden rendben van-e. Olyan messze van a még a 18 hetes uh.

Bíztam benne, hogy most már érezni fogom a mozgását, lányom ilyenkor már éreztem, de most még nem..

Szerintem a pocakom növekedése is megállt, lányommal már jobban nőtt ilyenkor.

De igyekszem nem félni, igyekszek nem arra gondolni, hogy baj van .

Amúgy nem kéne bármit érezni akkor sem, ha gond lenne, de ne legyen egyikünknél sem.

A legnehezebb időszak, amíg nem mozog...

2009. szept. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a kérdést akár én is feltehettem volna!! Szintén 15 hetes vagyok, három vetélésen túl és ugyanezek a gondolatok, aggodalmak gyötörnek. Sajnos tanácsot nem tudok adni, hiszen magamnak sem tudok segíteni, de legalább nem vagy egyedül :). Ha van valami ami neked esetleg segít..oszd meg lécci velem is! A többieknek pedig köszönöm a kedves, bíztató szavakat...nekem is jól jöttek :).
2009. szept. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!