Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tudnátok nekem segíteni a...

Tudnátok nekem segíteni a véleményetekkel névválasztásnál?

Figyelt kérdés

Először a lány nevet szeretném kiválasztani,jöhetnek az ötletek,amik kivételek,mert már vannak a családban,az a:Hanna, Bianka,Hajnalka,Lili,Mia,Barbara,Dorina.

Az Augusztináról mi a véleményetek?Mert augusztusban lesz a nagy pillanat,a Tina meg aranyos név,nem?Vélemények?


2013. jan. 21. 07:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Az augusztina szörnyű, bocsi. Mo-on nem divat hónapokról elnevezni a lányokat szerencsére. Hidd el, megjegyzitek majd anélkül is. Arról nem is beszélve, hogy mi van, ha hamarabb születik, vagy késik? Ha Tinát szeretnél, legyen Martina, Valentina, vagy csak simán Tina.
2013. jan. 21. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Augusztina, bocsi. Első voltam.
2013. jan. 21. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Barbara tetszik egyedül. Az Augusztina.... Hat.... Inkább nem mondanám meg a véleményemet róla.
2013. jan. 21. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Barbarát nem akarok,mert engem is így hívnak,úgyhogy ez kizárva:)De köszönöm!
2013. jan. 21. 07:40
 5/9 anonim ***** válasza:
Ma, bocs, atsiklottam a kivétel szón :). Angéla, Martina, Emma, Laura?
2013. jan. 21. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Emma, Boglárka, Fanni, Flóra

Nekem ezek jönnek be :) A mi lányunk Boglárka lesz:)

Amúgy még ha a kettő közül választanom kellene tényleg a Tina lenne de csak úgy ahogy az egyik hozzászóló írta mint pl a Martina és abból becéznéd... :)

35hkm

2013. jan. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Tinához én a Krisztinát is behoznám a képbe. Én nem szeretem, ha eleve becézett forma a név. Inkább adnék egy olyat, amit aztán úgy becézek, ahogy akarok, de felnőttként legyen egy "komolyabb" neve.

Mi a vezetéknév? Különleges néven gondolkodsz, vagy olyanon, amivel azért lehet találkozni? Nemzetközi legyen, vagy inkább magyar? Fontos a jelentése?

Első blikkre nekem mindig a Sára, Sarolt jut eszembe (a Saci miatt), Emese, Csillag, Virág, Kata(lin). Nálunk ezek már le vannak szavazva sajnos, de még nincs jobb ötletünk. :)

2013. jan. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia!:)Nekünk is augusztusba fog születni a pici:)Ha lány lesz:Katica ha fiu:Hunor!Te tudod már mi lesz?:)
2013. jan. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Duncimami válasza:
Az én Lányaim nevei szerintem szépek:Enikő Diána Adél és a pocaklakóm is kislány lesz ő Aliz lesz
2013. jan. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!