Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23 hetesen C=3100-as érték,...

Félőske22 kérdése:

23 hetesen C=3100-as érték, gyakori haskeményedések, naponta 3x2 magnerot tabletta. Mennyit kell ezzel feküdni, mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés
A papíromra ágynyugalmat írtak. Ez pontosan mit jelenthet? Várom a tapasztalatokat!

2013. jan. 21. 18:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez azt jelenti, hogy enni és pisilni fölkelhetsz. Feküdj sokat, lehetőleg az oldaladon. Ne is üldögélj. Ha a keményedések nem múlnak, menj vissza az orvoshoz.
2013. jan. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Ahogy az előző írta! Ne nagyon üljél, és csak wc-re, fürdeni kelj ki az ágyból. Nem fektettek be? Nekem a 29. héten volt ugyan egy, és engem azonnal bent is tartottak 4 napra. 3 napig magnézium infúziót kaptam és tüdőérlelőt a babának, hogy ne induljon be a szülés. Végül a 37. héten szültem egy egészséges kisfiút (egy hétre rá, hogy kikeltem az ágyból). Ha az ágynyugalom és a magnerot ellenére sem szűnnek a keményedések, mindenképpen menj vissza, mert lehet, hogy neked is szükséges lesz. A 23. héten ez nagyon nagyon korai. Tőlem még a 29. héten is megijedtek. Úgyhogy tartsd szigorúan az ágynyugalmat, MINDEN MÁS várhat. Nincs olyan, hogy házimunka, főzés, bevásárlás, semmi! Feküdj, figyeld magad, és fogd fel úgy, hogy kaptál 3 hónap szabadságot a baba érkezése előtt: nézz filmeket, olvass... én a 2 hónap alatt megtanultam horgolni és mindenki horgolt ajándékot kapott tőlem karácsonyra :). Kitartást és remélem minden rendben lesz!
2013. jan. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia.

Nos az én helyzetem is hasonló,csak annyi különbséggel,hogy én még teljesen zárt vagyok!!!

Viszont görcsök és keményedések miatt feküdnöm kell és kímélnem kell magam,a doki a leletemre veszélyeztetett terhességet írt.Nem fektetett be,hanem csak pihenésre intett,napi 3x1 szem magnerotot kell szednem,de ha nagyon keményednék vagy görcsölnék,akkor még vehetek be pluszba 2-3 szemet.

Hát persze,hogy 1 hete megszegtem az előírást,és a párommal elmentünk vásárolni gyalog,mert már nem ülök biciklire,és persze hogy már alig bírtam hazajönni!!Annyira bekeményedett a pocim hogy szinte nem is bírtam kiegyenesedni.Ma csak annyit csináltam,hogy felporszívóztam a lakásban,de már ennyitől is megfájdult a pocim :/ (pedig csak 41 nm-es a lakás) :/

Úgyhogy én is rengeteget fekszem,de már azt is unom,mert a sok fekvéstől is megfájdul a hátam :/ Az ülés sem a legmegfelelőbb póz mert van,hogy attól is bekeményedek!!


24+6 hkm

2013. jan. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem is sokat keményedett a 23.héten.

Többedik baba,a nagyok mellett keveset pihentem.

Napi 3x2 magnerot tabletta és pihenés segített.

Nem feküdtem,de nem cipekedtem,takarítottam és mászkáltam egész nap.

Nekem nem írtak ágynyugalmat,csak szigorú pihenést javasolt az orvos.

Meg is szűnt a keményedés rövidesen.

Azóta alig van pedig most már sokkal többet csinálok újra.

34.hétbe lépek hamarosan.

vigyázz magadra!

2013. jan. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem a 23. héten C2000 volt az eredményem és eléggé betojtam... :) Nekem is sok fekvést és 3x1 vagy 2 db MagneB6-ot írtak elő. Betartottam, és rengeteget pihentem, de azért a házimunkát meg lehet csinálni. Én úgy voltam vele, ha elkezdett keményedni a hasam, lefeküdtem 1 órára, és utána folytattam a teendőket. Arra figyeltem, hogy nem emeltem nehezet és nem álltam sokat (pl.: ülve vasaltam).

Kitartást!

38 hetes kismama

2013. jan. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem a 25.héttől 2100 a méhszáj értékem.Nem kell feküdnöm az orvos csak azt mondta,hogy amikor tudok pihenjek.Hát nem sokat tudok.Most vagyok 33 hetes elég sokat keményedek még mindig .Én 3*2 magne b6-ot szedek.Ha nagyon durva a helyzet akkor lefekszem vagy meleg zuhanyt veszek.
2013. jan. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!