Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hátsó falon mélyen tapadó...

Hátsó falon mélyen tapadó lepényröl valaki?

Figyelt kérdés
Nagyon félek,ugyanis 19hetes uh-n megállapitották hogy mélyen tapadó lepényem van hátsó falon.DE semmi mást nme tudok rola.Bevéreztem együttlét után.de semmi komoly nem lett hála istennek belöle.most pihizés van de 2 gyerek melett ez igen nehéz.Ki mit tud róla tapasztalatok stb? 22hetes kismama.
2013. jan. 22. 18:22
 1/10 anonim ***** válasza:
nekem is ilyen van. a 12.héten hozzáért a méhszájhoz, de ahogy nőtt a méhem, lehúzódott. semmi bajom nincs belőle.
2013. jan. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát én elég jól berezeltem,föleg hogy volt vérzés is belöle,Nagyon remélem hogy nem lesz semmi gond a babával.köszi
2013. jan. 22. 18:36
 3/10 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg, feljebb fog menni!

Egyébként is akkor nem jó, ha eléri vagy befedi a méhszájat (placenta previa), de neked csak mélyen tapad az nem gond egyáltalán!

Nekem is először mikor mondta a dokim, akkor hátsó falon mélyen volt, most 33 hetes vagyok és már teljesen jó helyen van!

2013. jan. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
sőt, legelőször úgy szerepelt, hogy "placenta eléri a méhszájat"...
2013. jan. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia.

Nekem is így volt,én is nagyon bevéreztem.Nekem ugyan nem húzódott feljebb,de bajunk nem volt belöle.37.hétre szültett a kislányom,aki mára 2,5éves.:)

2013. jan. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
szia elfelejtettem odairni hogy ez placenta praveia amit irtál.akkor mi a gond vele?
2013. jan. 22. 21:41
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia!Ha placenta previa-ról beszélünk,akkor teljes mértékben a méhszájat fedi a méhlepény.Pihenés,szex tilalom és hasonlók társulnak hozzá,de komolyabb gondot általában nem okoz.Viszont ha nem kerül feljebb a terhesség előrehaladtával,akkor csak császármetszéssel jöhet világra a baba,mivel spontán szülés esetén a baba útjában lenne,illetve hamarabb leválhat.De a te esetedben lentebb biztosan ,hogy nem kerül,maximum fentebb.Nekem a 12.heti UH írt le mélyen tapadó lepényt,a 18.hetin már jó helyen tapadt.Nem is volt semmi gond vele a terhesség alatt.Ha bármilyen kérdésed volna még,írj!:-)Boldog babavárást kívánok!!!
2013. jan. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszi szépen.de ettöl még félek nehogy idönap elött történjen valami.
2013. jan. 23. 09:25
 9/10 A kérdező kommentje:
várom a többiek tapasztalatát is :)
2013. jan. 24. 18:00
 10/10 anonim ***** válasza:

Megvan már a baba, kedves 38 hetes kismama (ha jól számolok)? :)

Nekem placenta praeviam van (12 hetesen derült ki), jelenleg 29 hetes vagyok, de még most sem adtuk fel, hogy feljebb "kúszik"! :)

2013. jún. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!