Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetek terhes a 72 órás...

Lehetek terhes a 72 órás tabletta után?

Figyelt kérdés
A menstruációmtól számított 12. napban, amikor a barátommal szeretkeztünk, iszakadt a gumi. Amint tudtunk elmentünk nőgyógyászhoz és 24 órán belül bevettem a tablettát. Most vasárnap, a 25. napon(ami már a terméketlen szakasz) viszont megint kiszakadt, mennyi az esélye, hogy terhes leszek? 16/L

2013. jan. 22. 20:42
 1/7 anonim ***** válasza:
60%

Esély mindig megvan rá!

Nem lenne egyszerűbb, ha vennél végre fog.gátló tablettát?!

Szerintem keress fel holnap egy orvost és meséld el neki a történetedet!

2013. jan. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
43%
Van eselye mindig, a 72 oras nem fogamzasgatlo tabletta... 16 evesen nagyon fontos nemi eletet elni?
2013. jan. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%

Kedves második (aki gondolom lepontozott):

Tisztában vagyok azzal, hogy a 72 órás nem fog. gátló tabletta.

Én arra próbáltam ezzel célozni, hogyha ekkora nagy lány, akkor húzzon el orvoshoz, kérjen vérvételt és írassa fel magának azt a fog. gátló tabit, ami mellett tud rendszeresen, 99%-ban biztonságosan sexuális életet élni.


Kicsit értelmezzél már. Főleg, ha már pontozgatsz ...

2013. jan. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azzal, hogy orvoshoz menjek csak az az a baj hogy itthon fekszem lázasan, betegen. Am nekem is eszembe jutott, csak ez most nem lehetséges... A fogamzásgátlóval annyi van, hogy anyám kijelentette, hogy most még ne szedjem.
2013. jan. 22. 21:41
 5/7 anonim ***** válasza:

És inkább felnevel majd helyett egy gyereket,mert nem engedi a tablettát??Ne is haragudj,de anyukád is felelőtlen akár csak te!!Nem értem,hogy miért nem engedi,amikor arról biztosan tud,hogy élsz nemi életet,mert nem vagy apáca!!

És ma már olyan hormon kímélő fog. gátlók vannak,hogy igazán nem lesz tőle semmi bajod sem!!

Ja és az csak egy dolog,hogy lázas vagy,attól még elmehetsz nőgyógyhoz íratni,ugyan is a tabit betegen is lehet szedni!!!

2013. jan. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kedves 1-3! Amikor a válaszomat megírtam, a tied meg nem volt ott. A nem fogamzasgatlo a kérdezőnek szólt. Pontozni nem pontoztalak - eddig. Most igen, a nekem szoló kommentedet. A te stílusodban válaszolva (Kicsit értelmezzél már. Főleg, ha már pontozgatsz ...): Kicsit gondolkozzal mar. Főleg, ha mar beszologatsz....
2013. jan. 23. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Na megjött pontosan
2013. jan. 24. 05:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!