Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek azoknak a gyerekek...

Szerintetek azoknak a gyerekeknek, akiket béranya hozott a világra, nem rossz később, hogy az anyja a karrierje vagy a teste miatt még megszülni sem volt képes?

Figyelt kérdés
2013. jan. 23. 19:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

lehet más oka is annak, hogy nem ő szülte meg, pl nem tudta volna kihordani valami betegség miatt.. így azért más.

de ha az általad említett okok miatt nem ő hordja ki a babát, az biztos nem a legkellemesebb érzés a gyerkőcnek.

2013. jan. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Te komolyan azt hiszed csak erre vannak a béranyák? Akkor is béranyák hordják ki a babát, ha egy nő képtelen egy terhességet kihordani, ha súlyos beteg, ha csak petesejtje van, de másra már nem képes...
2013. jan. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Hááát... nem is tudom. Igazából szerintem, egy gyerek miatt nem áldozat, hogy picit meghízom, vagy egy kis időre kiesem a munkából. Persze, én így gondolom. De aki gyereket akar, azt mondom, hozzon ennyi áldozatot. (Később néha úgyis többet kell...)

Persze, akinek egészségügyi okok miatt nem lehet hagyományosan gyermeke, az más, külön kérdés. Ott ugye másak a körülmények. Abban az esetben nem önös érdekek miatt nem vállal babát, hanem mert lehet, hogy belehalna a szülésbe. Más súlya van azért, hogy "nem szülök, mert husis lesz a pocim" vagy "nem szülök, mert meghalhatok".

2013. jan. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Kifejezetten arról beszélek, amikor fontosabb a karrier, meg a nő alakja. Ahogy sok híresség is teszi.


Nem vállalja be a terhességet, mert fontos a munka, nincs ideje, stb, bérel fel béranyát. Amikor megszületik, meg bérelnek fel dadust, mert nincs idő nevelni. Az ilyeneknek minek kell gyerek?? Vagy azt gondolják, hogy a gyereknek annyira jó ez?

Vagy még ha a dadusról nem is beszélünk, csak a béranyaságról (nem egészségügyi okokból), én valamilyen szinten akkor is elítélem.

2013. jan. 23. 19:42
 5/16 anonim ***** válasza:
Az ilyennek nem tudom minek gyerek. Ha ennyire fontos a karrierje, a gyerek születése után is fontos lesz, így nem csak más szüli meg, de még más is neveli fel.
2013. jan. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Az egészségügyi okok miatti béranyaság más lapra tartozik, tisztában vagyok én is ezzel, az egészen más, nem arról beszélek.


Akinek már a terhességre és a szülésre sincs ideje a karrierje miatt, annak hogy lesz a babára?


Szerintem a babára nem áldozat sem a felszedett kilók, sem a terhességi csíkok, sem a reggeli rosszullétek, sem a szülés fájdalmai! Ez így szép, ahogy van! Aki ennyit sem képes tenni a babájáért, arra nem gondol, hogy később még több mindent kellesz érte hozni?

2013. jan. 23. 19:48
 7/16 anonim ***** válasza:
Ma van az "ítélet" nap vagy mi??? Fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu Úgy föllehet idegesíteni komolyan!! Lassan ebből fog állni a kategória, hogy másokat kritizáltok?? Fogadni mernék amúgy kérdező, hogy te írtad ki a másik kérdést is amiben azokat szóltad le akik nem fogadtak dokit, vagy azt a 26 hetes kismamát aki éhezik! Most komolyan mire jó ez, hogy másokkal foglalkoztok?????????
2013. jan. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Hát fogadj csak nyugodtan, mert egyik kérdés sem az enyém! Csak ez. Ha annyira irritál a kérdés, ne olvasd el. Én feltettem egy kérdést, mert kíváncsi vagyok mások véleményére is. Erre van ez az oldal. Mire fel támadsz így nekem? Nem én idegesítettelek fel, hanem te saját magad. És szerinted az nem ítélkezés, hogy egy kérdés alapján a nyakamba sóznál még hármat? Mert hát biztoss én vagyok a többi is. Hát biztos nem!

További szép estét, és jó bosszankodást, ha neked így jó! :)

2013. jan. 23. 22:06
 9/16 anonim ***** válasza:
Ha ennyitől felidegesedsz veled van a gond. :D Foglald el magad mással, ha nem tetszik az oldal.
2013. jan. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nektek kéne inkább magatokkal foglalkozni nem másokkal!!
2013. jan. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!