Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első babátok hányadik hétre...

Első babátok hányadik hétre született? Mennyire mertetek otthonról elmászkálni-meddig (buszozni, ügyeket intézni)?

Figyelt kérdés

2013. jan. 23. 20:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
39-5re program császárral, ha rajta múlik maradt volna még. Előző nap még nagyot sétáltunk és nagy bevásárolni is voltam.
2013. jan. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Az első babám 38.-hétre született késő őszi baba úgy hogy a férjem intézett mindent amit lehetett nem mertem nagyon buszozni a megfázások miatt mivel kertes házban lakunk nekem könnyebb volt az udvaron tologatni a babámat nem kellett vinnem tömegbe amíg egy picit meg nem erősödött.
2013. jan. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Az utolsó percig mentem mindenhova,41+2-re született.

Szerintem nem kell otthon karba tett kezekkel várni,hogy meginduljon,teljesen kiszámíthatatlan a dolog.

2013. jan. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Pont 39 hétre született. Mentem mindenhova, nem paráztam túl. Nagy részben főleg úgy is este felé, éjszaka-hajnal indul meg a szülés.
2013. jan. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
40+6 napra érkezett a kisfiam.Előtte való nap még átvezettem az országot,rohangáltam és ügyeket intéztem.Én nem is tudtam volna csak úgy megülni a fenekemen és várni.
2013. jan. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

42+0 hétre született a fiam.

41+6 naposan még csavarogtam a városban, az utolsó bevásárlásokat intéztem, mert 41+0 hetesen be kellett feküdnöm a kórházba. Persze ott sem tudtam nyugton maradni, egyfolytában sétáltam a kórház kertjében és mentem a büfébe sütizni. Persze mindezt lépcsőzve, hátha megindul a szülés. :)

2013. jan. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Pont a betöltött 41. héten szültem.

Előtte való nap még kerékpároztam a férjemmel.

Tartottam kicsit attól, hogy nyilvános helyen elfolyik a magzatvíz, de emiatt mégsem ültem otthon, sőt!

2013. jan. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
38+5naposan született császárral. Elözö nap mèg nagyban vásároltam.Nekem mindent a fèrjem intèzett,pont influenza járvány volt,nem is vittem volna tömegbe.Persze egy nyári babánál máskèppen van.De kertes házban lakunk ,ìgy a levegõzèst könnyen megoldottam.
2013. jan. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
37+6 indult meg, aznap is voltam még órákat a városban, ügyintézni, vásárolni. nem csináltam ebből ügyet, mindig volt nálam taxipénz meg telefon :D de nem útközben indult meg hanem este otthon.
2013. jan. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Az első baba nekem a 37. hétben indult meg du. 14:00 körül. Szülést megelőző hónapot kórházban töltöttem, de pont azon a hétvégén kimenőt kértem, így otthon kezdődött. 4 óra múltán még sétáltam, buszra szálltam, majd trolira, úgy mentem vissza a szülészeti osztályra, ahol még tévéztem. Nem paráztam rá előre. Hajnal 2-kor mentem le a szülőszobára. Mindenre volt időm. Ne izgulj!

Boldog babavárást!

19 hkm.

2013. jan. 24. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!