Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valakinek ötlet, mi lehet ez?...

Valakinek ötlet, mi lehet ez? Légyszi' olvassátok el.

Figyelt kérdés
Ez az első hónapom, amikor Utrogestant szedek. Ciklus 29-31 napja környékén nagyon halvány pozitív volt a tesztem. Ma, a 32. napon nagyon kevés rózsaszínes folyásom volt, de csak akkor, amikor wc papírral megtörlöm, akkor látszik, ill. a betéten egy kb 1 cm2-nyi narancssárgás, barnás folt volt. Terhességi tüneteim, ami korábban volt, csökkentek, és a hőm is eseget lefelé. Azt hittem ma meg fog jönni, ezért az Utrot be se vettem, de du-n, amikor hazaértem láttam, hogy a fényhez tartva a tesztet, ott a másik csík. Nagyon megijedtem, mi lehet ez. Méhenkívüli vagy vetélés, vagy ott van csak az Utrogestan kavar bele? Szerintetek?
2013. jan. 23. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha ott a csík, akkor terhes vagy. Viszont a rózsaszínes folyás miatt menj el orvoshoz nehogy baj legyen! Sok boldogságot!
2013. jan. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az untrot szedd be ès irány a doki! Remèlem nem lesz baj,majd írj.
2013. jan. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólókkal, irány a doki...de azért megsúgom, hogy ne parázz be nagyon, az első 3 hónapban nekem is voltak ilyenek, és semmi gond nem volt, de mindig mentem dokihoz egyből...úgyhogy irány! :))
2013. jan. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De az nem gond, hogy nem erős a csík? Gyakorlatilag csak akkor látszik, ha fény felé tartom, és csak később jelenik meg.
2013. jan. 23. 23:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Szedd az utrot és majd erősödik, menj dokihoz, vérvétel már többet mondana
2013. jan. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!