Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy lehet megmondani vkinek,...

Hogy lehet megmondani vkinek, munkatársnak, hogy szülés után ne jöjjön kórházba látogatni? Pedzegeti h. majd eljön megnézni oda.

Figyelt kérdés
Nem is vagyunk olyan viszonyban, meg hát amúgy sem vágynék a társaságára..

2013. jan. 23. 23:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen ajánlkozó személy. A baba születéséről tudosító smsben megírtam, hogy látogatókat majd csak picit később kérünk, mert kissé lestrapált a csapat :) Értett a szóból az illető, egyáltalán nem bántódott meg...
2013. jan. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Megmondanám neki konkrétan, hogy a kórházba csak a közvetlen családod szeretnéd látni, a barátok, ismerősök 6-8 hét után jöhetnek.
2013. jan. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem értem az ilyen kérdéseket. Amikor pedzegette, hogy eljönne, akkor egyszerűen csak annyit kellett volna mondanod, hogy te nem örülnél neki, inkább ne jöjjön.


De nem tetted, hanem itt rágódsz, hogy jajj Istenem mit csináljak...

Ha ott helyben nem merted neki megmondani, hogy ne jöjjön, akkor most milyen választ vársz?

2013. jan. 24. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kerek perec meg kell neki mondani, hogy a kórházba csak a szülőket és családot várjátok!
2013. jan. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Pont én is ezen agyalok! Bejönne hozzám is egy ismerős, de mi sem vagyunk olyan fhúúúú de jó kapcsolatban, hogy szülés után a kórházban ott látogasson. Meg azért akkor inkább családtagok szoktak jönni szerintem. Van neki egy gyereke és ovis a másik sulis. Nem szeretném ha az én újszülött picikém elkapjon valamit tőlük. Mert ugye megtapiznák. :S Azért azt meg nem kéne még ...


Bár ő kijelentette, hogy ha megszülök jönnek megnézni. Én meg nem akartam megbántani. Lehet jobb lett volna megmondani kerek perec, hogy majd!

Csak a családomnak örülnék, ha jönnek!


Az az sms- dolog lehet jó ötlet!!!!

2013. jan. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én kerek-perec kijelentettem, hogy a kórházba csak a gyerek közeli vérrokonai jöhetnek. volt is belőle sértődés, de az már nem énrólam állít ki szegénységi bizonyítványt.
2013. jan. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!