Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez már a szülés jele lehet?

Ez már a szülés jele lehet?

Figyelt kérdés
Már jó ideje nyitva van a külsö méhszájam és néhány napja már fokozatosan hagyom el a nyákdugómat is.Egy pár perce nagyon fáj a pocakom,olyan érzés mintha gyomorrontásom lenne plusz még meg is lenne.Most mérem hogy mennyi idö telik el,de ez is ugy van hogy elkezdett nagyon fájni,tartott 1percig aztán mérséklödött de még most is görcsölget de nem annyira mint abban az 1percben.Meg a picim sem mozgott annyit ma reggel mint szokott.Egyedül vagyok itthon a férjem dolgozik,ezért irtam ide hogy most ez vajon AZ e már.38hetes vagyok
2013. jan. 23. 11:32
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Szia:) Szerintem tusolj le meleg zuhany alatt, és ha továbbra sem múlik a fájdalom akkor valószínű szülni fogsz:)
2013. jan. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Most mérséklödött,de nagyon bevan keményedve és borzasztó hányingerem van.:S
2013. jan. 23. 11:42
 3/25 anonim ***** válasza:

Ha nem rendeződött még a fájás akkor csak jóslózol..figyeld a fájásokat és méregesd az időket,mert ha rendeződik,akkor lassan indulhatsz a kórházba.

Kipróbálhatod a meleg vizes zuhanyt is,ha attól elmúlik akkor még nem szülsz,de ha rendeződik tőle és ha erősödik akkor itt az időd :)

Jaj de izgalmas :)

2013. jan. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Szia.Tényleg tiszta izgi ,légyszives írj,hogy hogyan alakult Nagyon érdekel .Ha majd meg szülsz akkor légyszi írj már nekünk ide a falra köszike.Szia Zsuzsa
2013. jan. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

Hármas vagyok:

Nagyon szorítok értetek,és könnyű szülést kívánok neked..majd írd meg mi lett a vége :)

2013. jan. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Lezuhanyoztam de se jobb se rosszabb nem lett.Felhívtam a szülésznöt azt mondta h amig nem lesz rendszeres akkor csak jósló de minden esély megvan rá hogy még ma meglesz a kicsi,de lehet csak este fele.Végig veszélyeztetett voltam úgyhogy szerinte ebböl ma még bármi lehet.Köszi a válaszokat!Majd írok hogy mi lesz velünk:)
2013. jan. 23. 12:07
 7/25 gabszem ***** válasza:
méregesd az időt, ha rendszeresek akkor beszélj megint a szülésznővel.
2013. jan. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Szia. Na mi van veled?? Rendszerezodtek a fajasok? Hogy vagy? Izgi!! :-)
2013. jan. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Nem rendezödtek még viszont már 2x is hánytam.Még várunk...de anyukám szerint is vagy ma este vagy holnap valamikor kezdödik a dolog:)Azért jó lenne ha a baba megvárná amig az apukája is hazaér.Majd mindenképp írok ha van valami:)
2013. jan. 23. 15:38
 10/25 anonim ***** válasza:
Hogy vagy?
2013. jan. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!