Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni éhségérzet...

Mit lehet tenni éhségérzet ellen fogyókúra közben?

Figyelt kérdés
2009. máj. 27. 17:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Édeset kell inni, vagy csak simán ásványvizet.
2009. máj. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Napi 5-6 alkalomra kell elosztani a napi kaja mennyiséget. Akkor garantáltan nem leszel éhes!
2009. máj. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Igen,napi 5x egyél keveset,ne éhezz mert legyengül az immunrendszered.Kenyeret kerüld,s teljes kiörlésű dolgokat,gyümölcsöket,zöldségeket egyél,párolt húsokat.Csak ne éhezz,tévhit,hogy koplalással jobb,ha meg abbahagyod a fogyókúrát nem győzől majd enni,mert kiéhezteted magad.Tehát napi 5x,s a gyomrod is hozzászokik a kevesebb da gyakori adaghoz,sok folyadék,lehetőleg szénsavmentes víz,elveszi az éhség érzetet.Sok sikert!
2009. máj. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is a vizet ajánlom sőtt én langyosan iszom jó tudom nem valami jó a langyos víz de így azt az ézetet adja hogy ettem valamit pedig csak vízvolt:)
2009. máj. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem ez a napi 5X étkezés nem jött be. Ugyanis amint elkezdek enni, nincs megállás (vagy nagyon nehezen megy). Így a legjobb nekem bele sem kezdeni, napi 1-2 étkezésnél nem merek többet bevállalni ilyenkor.

Ami nekem sokat segít:

-motiváció!!!

-tea cukor nélkül, víz, citromos víz (reggel éhgyomorra fel is gyorsítja az anyagcserét)

-fogmosás

takarítás, torna :)

2010. máj. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem sem vált be az 5x étkezés, mert én is hajlamos vagyok többet enni. Nehezen állom meg. Viszont amit előttem írtak, a motiváció tényleg sokat segít! Én például korábbi fogyókúrám alakalmával (ami szintén csak napi 1-2 étkezésből és az édességek mellőzéséből állt) teljesen átszellemültem és egész nap arra gondoltam hogy milyen szép leszek, ha elérem a kívánt súlyt. Ha ettem arra gondoltam, hogy most eszek, mert ehetek; ha nem ettem, akkor meg szintén a célom lebegett a szemem előtt. Szerintem fontos, hogy a szervezeted és a gondolkodásod is átálljon a "fogyókúra programra" :) Sok sikert!
2010. máj. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!