Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18. hetes elmúltam és venni...

18. hetes elmúltam és venni akarok egy magzati szívhanghallgatót! Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2009. szept. 1. 07:56
 1/8 anonim ***** válasza:
56%

felesleges, csak magadat idegesítenéd vele és a babák sem szeretik. Az én kisfiam rögtön menekülőre fogja amint a védőnő a hasamra teszi a hallgatót, szabályosan "átúszik" a másik oldalra (a védőnő szerint mind ezt csinálja) :)

28 hetes + 21 hós

2009. szept. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%
Mi is venni akartunk, de az orvosom lebeszélt, csak magamat idegesíteném, ha nem találnám a kicsi szívhangját. És nem is kellemes a babánk, mikor odarakod, akkor ő úgy érzi, minthogyha a metro húzna el mellette.
2009. szept. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%

Szia!

Én beszereztem egyet, mert a 20. hét körül 12 napig nem éreztem a mozgását a babámnak, ezért 2x voltam dokinál, tök feleslegesen. Ha előfordul, hogy sokáig nem érzem (ami azóta sem volt napokig tartó) akkor igenis egy fél percre megkeresem a kis szívét. Nekem nem nehézség megtalálni a kis szívét. Tényleg nagyon ritkán használom, de semmivel sem rosszabb, mint a kórházi magzatszív viszgálók, szóval ha azt lehet akkor ezt miért ne?! Na persze mértékkel :-) Engem nagyon megnyugtat, hogy van itthon egy ilyen masinám!

2009. szept. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
Én most leszek 18 hetes vettünk szívhanghallgatót és nem bántuk meg ! Nagyon jó hallani a babám szívhangját mivel még a mozgását nem érzem, engem megnyugtat, az orvosom is azt mondta nyugodtam használjam!Ja azt elfelejtettem , hogy lombikos vagyok és első terhes, úgyhogy kicsit többet agódom néha a kelleténél.:)
2009. szept. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%

Én még mindig nagyon szeretem, bár egyre kevesebbet használom. Számomra a jelentősége, inkább csak a 20. hétig-a magzatmozgásokig volt :) Lebeszélni azonban nem foglak :) Dönts Te :)

29 hetes

2009. szept. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Csak jókat tudok írni róla ( a miénk AngelSound). Nem kell sokáig babrálni vele a babát, csak Apa egy 10mp-re, én 10 mp-re meghallgatjuk és kész. Szerintem amennyire zavarja őt a szívhang-hallgató, annál jobban zavarja az, hogy én feszült, ideges vagyok amiatt, hogy nem érzem néha napokig és nem tudom, hogy jól van e.

A mi dokink egyáltalán nem mondott semmi rosszat róla, sőt tudja, hogy a párom nem tud eljönni az uh-ra a munkája miatt, úgyhogy amikor megkérdeztem, hogy vegyünk e szerinte, azt mondta, hogy így legalább az Apuci sem reked ki teljesen a babavárásból Nekem ez fontos, és hiszem azt, hogy a babánknak is jót tesz, ha én kiegyensúlyozott vagyok.

2009. szept. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


Ebbe belinkeltek egy cikket, olvasd el!!!

2009. szept. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az előzőhöz. Ha elolvastad a cikket, olvasd el hozzá a következő választ is. Egyébként ebben soha nem lesz egyetértés, ki mit gondol róla. Ez a kérdés pont olyan, mintha azt kérdeznéd, hogy érdemes e Elevitet szedni?

Ahány orvos, védőnő, kismama, annyiféle variáció létezik. Neked kell eldöntened, hogy mi a fontos, kinek a véleményére adsz.

2009. szept. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!