Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3-4 napja folyamatosan jönnek...

3-4 napja folyamatosan jönnek ki rajtam anyajegy félék. Kis kinövések és a böröm szinével egyeznek meg. Annyira viszketnek, hogy elkaparom öket és már tiszta seb és vérfoltos a böröm. Mi lehet ez? 39 hetes kismami

Figyelt kérdés
2008. jún. 3. 06:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Menj el egy bőrgyógyászhoz,és ne kapargasd!Esetleg kenhetsz rá fenistilt,de mindenképpen mutasd meg dokinak.
2008. jún. 3. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nem anyajegy. menj bőrgyógyászhoz, és próbáld megállni hogy addig nem kensz rá semmit. (nehogy bezavarjon)
2008. jún. 3. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a segitségad.

Mennék de beutalo és idöpont is kéne.Az idöpont kb.1 hét mulva lenne

2008. jún. 3. 06:48
 4/5 A kérdező kommentje:
Bocsi 1 honap mulva lenne
2008. jún. 3. 06:48
 5/5 anonim ***** válasza:
A bőrgyógyászhoz nálumk nem kell beutaló.Ha odamész és megtudják,hogy bármikor szülhetsz el fognak látni soron kívül!Ha esetleg fertőző.illetve tovább terjedhet másra is,akkor mindenképp a baba születése elött kell kezelni,vagy legalábbis elkezdeni.Ne vakard addig sem,de még ma menj el!Gondolom nem szeretnéd,ha a picin is jelentkeznének ezek a kis kinövések.Lehet a melegtől is,mi tegnap voltunk.Nekem a lábamon vannak pici piros pöttyök estére és nagyon viszket.Nekem is azt mondták,3 hét múlva lesz csak időpont,de megkérdeztem tőlük,hogy ezt most ebben az esetben komolyan gondolták e?!Párom is jött velem,mert neki meg a kezén lettek pici bőrkinövések,nbeki is allergiát mondtak.Kaptunk kenőcsöket rá és már jobb.Ne hagyd magad lerázni,túl közel vagy már a pici születéséhez.38 hetes kismami
2008. jún. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!