Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mivel előzzem meg a torokfájás...

Mivel előzzem meg a torokfájást a második harmad végén?

Figyelt kérdés

Már több, mint egy napja érzem, hogy gond lesz, de próbálok agyban küzdeni ellene. Kicsit kapar a torkom meg egy kicsit köhögök.

Negro?

Halls?

Vagy valami gyógyszertári cucc?

Nektek mi vált be?


2013. jan. 26. 08:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Én már a végén járok ugyan 36hét, de nekem egyik este elindult és éjjel nyelni nem birtam. Hajnal 6 ig birtam aztán ugrasztottam a párom hogy gyogyszertár.

Tantum verdét hozott a mentolosat abból szoppogattam 4-et mert többet nem lehet na meg mézes teát ittam egész nap, de tényleg sokat sok mézzel és estére nagyon jó lett, másnapra meg már szinte semmi. Annyi hogy nekem kijött a takony meg egy kis köhögés is.

Amugy voltam dokinál is ő is a tantum verdét mondta, és még irt algopyrint ha belázasodom vagy ha nagyon fáj. Algopyrin helyett jó a panadol is az vény nélküli.

2013. jan. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 frászkarikaborsó ***** válasza:
C vitamin dögivel :) nekem mindig bevált. És persze nagyon sok folyadék.
2013. jan. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is c-vitamin, ilyenkor kicsit nagyobb adag, és nekem még a méz segített! Illetve sok-sok meleg tea(persze a méz előtt)!!!
2013. jan. 27. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnos mára rosszabb lett. Tegnap ittam mézes teát, meg negrót szopogattam, de sajnos mára már nem szárazon köhögök. Tantum verdét nem tudtam venni, meg ma sem tudok, mivel nálunk vasárnap zárva van minden. Azért remélem ennél rosszabb nem lesz. Iszom multivitamin pezsgőtabit, meg teszek bele még c-vitamin cseppeket.
2013. jan. 27. 08:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!