Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Idöbe fogok szerintetek...

Idöbe fogok szerintetek táppénzt kapni? Böv. Lennt.

Figyelt kérdés
Január 10. Óta vagyok táppénzen.minden hónapban 5.-én utalják a fizetést.szerintetek most is megkapom rendesen 5.-én a pénzem?jó volna,mert van egy váratlan kiadás,amit 8.áig kell majd rendeznünk.
2013. jan. 26. 18:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Én 10-e körül kaptam 4-5 hónappal azután,hogy elmentem táppénzre mert a munkáltatóm nem adta be a kérelmem!!! Te is inkább kérdezz rá,hogy bent van-e a kérelmed! Telefonon elmondják!
2013. jan. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kitöl kell rákérdezni?
2013. jan. 26. 19:05
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is kérdezz rá. Igaz nem írtad hogy a munkáltatód e a kifizetőhely vagy nem. Én úgy jártam mikor elmentem táppénzre hogy 1jével kezdtem és 14ig volt elszámolva a táppénzem mert nálunk 20. le kellett adni ahhoz hogy elszámolják. Így nekem csak félhavit számoltak el.
2013. jan. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Még annyi,h.az elsö 15 napot a munkáltatófizeti,nem?azt meg akkor csak utalja amegszokott napon.
2013. jan. 26. 19:07
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha a munkahelyed a kifizető akkor ott az irodában
2013. jan. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem a munkáltató fizeti az első 15 napot, mert amit ő fizetne, az a betegszabi, ami veszélyeztetett terhesség esetén nem jár.
2013. jan. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Jégtánc ***** válasza:
dec 15-től voltam táppénzen,február 4-én szültem,utána kaptam meg pár héttel a táppénzt.Nekem nem kifizetőhely a munkahelyem.
2013. jan. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!