Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhes vagyok. Mennyir...

6 hetes terhes vagyok. Mennyire ártalmas a macska, ha egy lakásban kell lennem vele egy hétig?

Figyelt kérdés
Egy hétre elutazik az anyukám otthonról, haza kell költöznöm erre a kis időre, és nekem kell vigyáznom az állatokra. Van 2 kutya, 1 szobacica, és 1 tengerimalac. Két naponta kell a kisebbeket takarítani. Meg fogom kérni szerintem az egyik barátnőmet, hogy tegye ezt meg helyettem, de viszont attól függetlenül a macska ott lesz velem végig. Jön a kanapéra, az ágyra és mindenhova utánnam. Mennyire veszélyes ez így??? Nem szeretném beadni panzióba, mert bekattanna ott, így is egy kicsit gyagya, nem hiányozna még ez is, de azért félek.
2008. jún. 3. 12:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Semennyire. Valószinűleg te már átestál a toxopalzma fertőzésen, így nem káros rádnézve a girhencs. A macskaalmot viszont inkább tényleg valaki más pucolja, ha megoldható, bár attól sem lesz vsz nagy bajotok. A barátnőmnek 2 cicája is van, mégis teljesen egészséges, gyönyörű kislánya született 3 éve.
2008. jún. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nyugi, semmi bajotok nem lesz!
2008. jún. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
16 hetes vagyok es bar fontos hogy be legyen oltva a cica mas gondot nem okoz.Gondolom azert nem szivod be a szoret.En is cicaval lakok egyedul,velem alszik es sokszor ugy ebredek hogy a nyakamon alszik.Azert mindig moss kezet ha simogatod de ezt gondolom nem kell mondjam..
2008. jún. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Almot ne takaríts, vigyázz arra, hogy ne karmoljon meg, simogatás után pedig moss kezet. Ne aggódj, nem lesz semmi baj!
2008. jún. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Semmi bajotok nem lesz! Az alapvető higiénés dolgokra figyelj oda (gyakori kézmosás, cicázás után mindenképp).
2008. jún. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat. Megfogadom a tanácsaitokat.
2008. jún. 3. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!