Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki mit szed megfázásra?

Ki mit szed megfázásra?

Figyelt kérdés

2013. jan. 28. 19:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Oscillococcinum, coryzalia !

Mindkettő homeopátiás bogyesz.

2013. jan. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semmit.Csak meleg teát iszom.
2013. jan. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát engem nagyon elkapott. Fáj a torkom 3 napja, most már nem kell állandóan orrcseppeznem de volt pár nap ami nagyon rossz volt, egyáltalán nem kaptam levegőt, enni se tudtam, csak a teát öntöttem magamba, meg a vitamint, na az meg savat csinált az üres gyomromra és ki is hánytam a vitaminokat-teát....az elég rossz nap volt. Most a köhögés vette át a fő szerepet, lándzsás uti fű-azt iszom, meg este egy neo citran, így tudok aludni. Kitartás a betegeknek:-) 34 hkm
2013. jan. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ben-uron,Abrobene köhögésre,orrspré,mellkenöcs,mindenféle tea,kamilla,bodza,aleovera,csipkebogyó teák fözete.
2013. jan. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én még csak most kezdem elkapni a páromtól rengeteg teát iszom/iszunk meg. C vitamint szedek mást még nem. De remélem nem is kell :) Gyógyulást minden beteg kismamának:)
2013. jan. 28. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!