Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek elhal a babája nincs...

Akinek elhal a babája nincs vérzés és görcs se, annak vannak terhességi tünetei vagy megszűnik?

Figyelt kérdés
2013. jan. 30. 20:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Megszűnik, de nem egyszerre.
2013. jan. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mennyi idő múlva szűnik meg?
2013. jan. 30. 20:37
 3/10 anonim ***** válasza:
Ahogy ürül ki a HCG. Mindenkinél más. Van akinél 1 hét, van akinél 1 hónap.
2013. jan. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

bocsi, de Te ugyanaz vagy, aki megkérdezte, h hogyan lehetne feldolgozni, ha elveszítené a kisbabáját?


mert ha igen, akkor csak annyit mondanék: nyugodj meg :) ezzel többet ártasz magadnak, mintha nem aggódnál :)

ha ez megnyugtat, menj el a dokidhoz és beszélgess el vele kicsit


ha nem Ő vagy, akkor bocsi :)

2013. jan. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem ő vagyok!!! Csak most beparáztam egy kicsit , hogy itt olvasgatok meg a barátnőm is most vetélt el!!! És ezért kérdeztem!!! Első baba és még csak a 7. hétben vagyok!! Nagyon szeretném a picit és nem szeretném, hogy valami baj legyen!
2013. jan. 30. 21:01
 6/10 anonim válasza:

értem, akkor bocsi :)


próbáld meg úgy megélni a terhességed, h a boldogságról szóljon és ne az aggodalomról

lehet h hülyén hangzik, de aminek be kell, az bekövetkezik, aminek nem az nem, hiába az aggódás

tehát a helyzeteden csak ronthat a stressz, aggódás, feszültség :)

2013. jan. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
mindenesetre jobb ha kérdezel és figyelsz magadra, de ne aggódd túl (csak kicsit, az a normális :)
2013. jan. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
oksika... ;)
2013. jan. 30. 21:09
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem volt már elhalásom,a 9.héten,semmit nem vettem észre belőle,nem voltak előtte sem rosszuléteim,nem véreztem,nem görcsöltem.Csak mentem a 12.heti UH-ra,és közölték,hogy 3 hete elhalt.De te ne gondolkozz ilyeneken,nem lesz semmi baj,ne stresszelj,mert azzal többet ártasz.Ha erős az a baba,maradni fog,vigyázz magadra,egyél sok gyümölcsöt,szedj magzatvédő vitamint,és élvezd a várandósság minden örömét:-)Sajnos előfordul,hogy elhal az embrió,de nem kell előre ezen forgatnod magad.Nekem eddig 2 terhességem alakult sajnos így,de közben született 2 gyönyörű kislányom is.Boldog babavárást kívánok Neked!!!Üdv:Tamy
2013. jan. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Van, akinek nem múlnak el a tünetek, csak az uh-on derül ki, hogy elhalt a baba.
2013. jan. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!