Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Leírnátok milyen a haskeményedés?

Leírnátok milyen a haskeményedés?

Figyelt kérdés
Első terhességemnél tuti nem volt ilyen. Most 17 hetes vagyok és egy ideje többször előfordul, hogy azt érzem, mint mikor már nagyobbak a babák és olyan pózba nyomják magukat, hogy az embernek a bőre is megfeszül. Ilyenkor egyértelműen kitapintható (és látszik is) hogy fekszik a baba a hasamban. Hülye példa, de olyan, mintha egy chips-es zacskóból kiszívnánk a levegőt és akkor látszana hogy van benne a chips. :P Ez a haskeményedés?? Vagy szimplán csak olyan pózban fekszik, ami nekem kényelmetlen?
2013. febr. 1. 12:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a keményedés én is hasonlónak éreztem/érzem.
2013. febr. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is keményedés lesz. Nálam is elég korán kezdődött sajnos. Kicsit emelni kell a magnéziumon, van akinek ez segít.
2013. febr. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én mindig azt mondtam h olyan mintha egy téglát akarna vki kinyomni a hasamon keresztül.:)
2013. febr. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem említsd meg a dokinak, és ahogy a 2.válaszoló írta, emelni kell a magnéziumot. Én is így jártam, napi 3x2 mg.citráttal húztuk ki a 38.hétig.
2013. febr. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%

Ez az a szituáció,amikor szimplán csak kinyomja magát a baba!!Erre hiába szednél magnéziumot,mert ha a baba ki akarja magát nyomni,akkor ki is fogja!!

A haskeményedés olyan,mintha egy nagy szikla darab lenne a pocidban a baba helyett!!Nem tudod benyomni a pocid az ujjaddal mert olyan kemény!!És olyan érzés,mintha le akarna szakadni a pocid a helyéről,és ha annyira bekeményedik,akkor fáj is!Ez a haskeményedés.Sajnos 22 hetes korom óta van benne részem bőven! :(


26+3 hkm

2013. febr. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Egyet értek az előttem szólóval! Amit leírtal az az amit leírtál hogy kinyomja magát a baba! Amikor keményedsz az egész hasam olyan mint egy nagy szikla és kb a súlyát is olyannak érzed! Amikor én keményedem nem tudom kitapintani a babát meg se tudom nyomni a hasam annyira kemény és egyben van az egész! Amikor kinyomja magát a babó akkor pedig ahol van ott kemény a pocakom többi része puha!
2013. febr. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszaitokat!! Dokinak persze mondom majd. AZért is nehéz megítélnem, mert ugye még kicsi a babó, így nem is tudna az egész hasam megkeményedni, hiszen kis helyet foglal. (Hozzátenném: nálam pocak egyelőre nulla.) Haskeményedés akármikor lehet, nem? Én ezt meg eddig kizárólag vízszintes helyzetben éreztem.

Magnéziumot is szedek régóta, magas hatóanyagtartalmút.

2013. febr. 1. 16:37
 8/8 Tímea1987 válasza:
100%
szia. ez nem haskeményedés. csak a baba nyomja magát , o fesziti a pocakod. a keményedes fuggetlen a baba mozgásátol.
2013. febr. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!