Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fontos! Аnyukák, kismamá...

Fontos! Аnyukák, kismamák mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
6 hetes terhes vagyok,és ma reggel wc-zés után,ahogy megtöröltem magam,egy ici-pici vért vettem észre a wc-papiron,de akkorát,hogy szinte alig látható,sokkal kisebb,mint egy csepp. Azóta semmi. Görcseim nem voltak,nem is fájt a hasam. Ekkora mennyiségben is nagyon rosszat jelent? Hétfőre van időpontom a nőgyógyászhoz. Nagyon megijedtem,azóta remegek.
2013. febr. 2. 09:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Menj orvoshoz azonnal! A kevés vér sem természetes terhesség alatt.


Kétlányos 26hkm.

2013. febr. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nem jelentkezik több,akkor szerintem nincs gond.Nekem mindkét terhességemnél volt.A fiamnál 1 napig tartott,akkor mivel elmúlt nem mentem orvoshoz,csak felhívtam és azt mondta,hogy nem gond.Most a lányommal a 7. héten volt,azzal elmentem,mert 3 nap után se múlt el.Adtak hormont a biztonság kedvéért,amit a 14. héten hagytam el.Most 28 hetes vagyok és minden rendben szerencsére!Uh szerintem,ha még jelentkezik ma,bármennyire is kevés menj be az ügyeletre,de lehet,hogy bent tartanak,mert minden vérzéssel bent szoktak fogni a kórházban.
2013. febr. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha ma vagy holnap még tapasztalsz ilyet, akkor menj be, de ha hétfőig semmi nem lesz, akkor majd csak hétfőn említsd meg a dokinak, hogy ez volt. Sok kismama tapasztal ilyet, e a babák szerencsére rendben fejlődnek.
2013. febr. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nincs gond. Ha nem ismétlődik hétfőig, és nem görcsölsz, szerintem sem kell ügyeletre rohannod! Pihenj, amennyit tudsz!
2013. febr. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat,most azért picit megnyugodtam. Nagyon bizom benne,hogy nem fog többet jelentkezni. Alig várom már a hétfőt.
2013. febr. 2. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!