Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Békéscsabán hol tudok olcsóbba...

Békéscsabán hol tudok olcsóbban kismamaruhát venni? Esetleg tudtok turkálót ahol vannak kismamaruhák?

Figyelt kérdés

Leginkább a nadrágok érdekelnének, 19 hetes vagyok és már eléggé szorítanak a régi nadrágjaim, és ha jön a hűvös kéne egy pár darab. Felsőket azt a kínaiban is találok szerintem, csak a nadrágok miatt aggódom, nem szeretnék több tízereket kifizetni értük.

19 hetes km


2009. szept. 3. 17:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Békéscsabán a Luther utcában az Optika mellett van egy kismama bolt,ahol használt kismama ruhákat is lehet vásárolni,elfogadható áron.Én is vettem már egy pár dolgot ott náluk.Nézz be hozzájuk,ha gondolod!


30 hetes kismami

2009. szept. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!