Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha 26hetesen derül ki hogy a...

Ha 26hetesen derül ki hogy a baba beteg el lehet még vetetni vagy már muszály megtartani?

Figyelt kérdés
2013. febr. 3. 09:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

77%-os: Lehet dönteni egy Down-os sorssáról a 24. hétig!!!!

De utána nem! A Down nem az élettel összeegyeztethetetlen rendellenesség! Így a 26. héten már nem lehet elvetetni!

2013. febr. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
32%

5ös vagyok. Ezért írtam én is. 24. hétig a Down kórosat is el lehet vetetni, de utána már nem. De kösz, hogy lepontoztátok a normális válaszomat.

Én elfogadom, de nem értem meg, hogy valaki elvetet pl. egy Down kóros babát. Nem vagyok abortuszellenes, de hogy képes megtenni? És ha megszületik és akkor derül ki valami? Örökbe adja? Otthagyja? Vagy ha neadjisten valami baleset éri majd, és sérült lesz, kitagadja? Valaki elmagyarázná nekem?

2013. febr. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!