Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt befesthetem-e...

Terhesség alatt befesthetem-e a hajamat?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy mi lenne a helyes.Ezt is hallani, meg azt is.De konkrétumot senki nem tud mondani, még az orvos sem :(
2009. szept. 3. 19:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Állítólag a belélegzett szag lehet káros, nem a festék a fejbőrön keresztül. Egy netes "orvosválaszol"-ban olvastam ezt, ő azt írta, hogy jól szellőző helyen szabad hajat festeni.

/Én 15 éve még nem is hallottam ilyesmiről és végig festettem -szerencsére nem lett gond, pedig valószínűleg károsabbak voltak akkor még a festékek/

2009. szept. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és Erős Antónia is festette, pedig ő nagyon figyelt magára!
2009. szept. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem a fodrászom most kismama,és Ő azt mondta(úgy is csinálja)hogy az első 3 hónap után már lehet.
2009. szept. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én is úgy tudom, hogy nem zárt térben szabad.Az egyik orvos azt mondta, csak az első három és az utolsó 3 hónapba ne fessem.
2009. szept. 3. 19:45
 5/8 anonim ***** válasza:
Alényeg hogy ne zárt térbe.De nekem volt ismerősőm akinek nem ugy fogta be a festék a haját terhesen mint amúgy.
2009. szept. 4. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ajánlom Neked a Henna festéket. Mára már nagyon sok színnem kapható (bio boltokban) és nem is vészesen drága. Ez csak természetes anyagot tartalmaz. A fodrászok nem szerertik, mert nagyon sokáig (akár egy óra) kell a hajon hagyni ill. nem fizetsz nekik sok-sok pénzt az ő festékükért. Ha a Te fodrászod nem ilyen, az egy szerencse, ha igen akkor is biztosan találsz valakit, aki felkeni Neked. Boldog baba várást kívánik Neked!
2009. szept. 4. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egész nyugodtan, fordrász és védőnő is megerősítette, a lényeg, hogy jól szellőzzön a helyiség, ahol vagy, járjon jól a levegő!
2009. szept. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszotokat!Mindenképpen muszáj lesz befesteni, mert amióta babavárás van kegyetlen iramban nő a hajam:)

Mindenkinek sok örömteli pillanatot kívánok :))

2009. szept. 4. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!