Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet daueroltatni terhesség...

Lehet daueroltatni terhesség alatt?

Figyelt kérdés
már eléggé lenőtt,ezért jó lenne megcsináltatni a hajamat de nem vagyok biztos a válaszban.aki tudja segítsen légyszike.köszönöm
2009. szept. 3. 21:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze, csak jól szellőző helyen, minél kevesebb gőzt lélegezz be!
2009. szept. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%
neeem határozottan!!!! fodrász vok...nagyon árt deked is,és a babádnak is!
2009. szept. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
56%
Sem festeni, sem daueroltatni nem szabad, ezt a fodraszodnak tudnia kellene! A sogornom fodrasz, o is es az orvosom is mondta. A fejborom at beszivodnak a karos anyagok, elerheti a babukat is.
2009. szept. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én egyszer meliroztattam ki a hajam,de nekem a sógornőm úgy csinálta hogy nem a hajtövénél hanem joval lejjebb kezdte.Na a sógorom jól le is tolt érte,hogy mégegyszer meg ne lássa csak szülés után.De én előtte a dokit megkérdeztem és azt mondta hogy ha bírom akkor lehet csináltatni,viszont az én sógornőm is azt mondta hogy nem igazán jó ha babásan csináljuk úgyhogy inkább megvárom még megszülök.Igaz az én esetem melír,de szerintem ezt az időt ki lehet bírni amíg megszületik a pici utánna lesz elég lehetőséged daueroltatni.

30 hetes km.

2009. szept. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Neeeeem!
2009. szept. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!