Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy alapbòl vékony...

Egy alapbòl vékony nőnek, aki 13-16 hetes terhes, reggelről milyen vagy mekkora a hasa?

Figyelt kérdés
2013. febr. 4. 04:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Változó kinél mikor kezd el látszani. Én pl 19 hetes vagyok, normál alkatú és még csak alig-alig látszik, kb mintha jól lennék lakva. Van akinek már korábban látszik akár 2-3 héttel is, de van akinek csak a 20-21-22.-ik héten kezd el pocakformát ölteni a hasa.
2013. febr. 4. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
27hetes vagyok de még mindig olyan mintha csak jól laktam volna:)
2013. febr. 4. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én nagyon vékony vagyok, de ennyi idősen még nem is látszódott hogy babát várok. Kb. 20. héttől kezdett jobban látszódni, de a végére sem volt nagy hasam.
2013. febr. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is nagyon vékony voltam, és kb. a 20. hétig csak "jóllakott" hasam volt, pulcsiban fel sem tűnt semmi.
2013. febr. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem a 16. héten azért már kezdett egyértelműen látszódni. Most, a 20. héten már mindenki azt mondja, hogy szép pocak.

Vékony vagyok, és mellső falon van a lepény, ez biztos számít. Első baba.

2013. febr. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!