Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Járt úgy valaki, hogy nem...

Járt úgy valaki, hogy nem volt megelégedve orvosával és kórházon belül váltott másik orvosra?

Figyelt kérdés
Első szülésemre sem jött be, most pedig nem nagyon volt időm válogatni, de már első alkalommal rossz érzéssel jöttem ki tőle. A bizalmam is elég ingatag felé és már most úgy érzem, nem vele akarok szülni, de a kórházában és a szülésznőmnél ahol és akivel az első babám. Az jár a fejemben, ha összefutok majd a kórházban a dokival, úgy, hogy már elkezdtem hozzá járni, aztán otthagyom.. bár szerintem meg sem ismerne. És ha véletlenül ő lesz az ügyeletes a szülésem napján? Jaj, nem tudom, mit tegyek, segítsetek!! Körzetileg nem ahhoz a kórházhoz tartozom egyébként. 10 hetes vagyok második babámmal
2009. szept. 3. 23:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Ha te nem azt az orvost szeretnéd akkor ne azon aggódj,hogy mit szólna ha netán megismerne.Én simán váltottam orvost egy kórházba dolgoztak és egymás mellet volt a magánrendelésük is, engem nagyon érzékenyen érintett,hogy az első magándokim csak a rendelésen ismert meg másnap az utcán már nem, mondjuk nem meglepő mert a pénz jobban érdekelte mint én.A terhesség felénél tartottam mikor hozzá kezdtem járni bármikor felhívhattam ha valami kérdésem vagy kisebb gondom volt,az előző dokim simán közölte,hogy jöjjek be a rendelésére és ott feltehetem a kérdéseimet.Egyébként nem a magándokimnál hanem az épp ügyeletes dokinál szültem ,mikor megtudta a magándokim egy szava se volt egyből megismert és eljött velem a csecsemősökhöz megnézni a babát.Egyébként továbbra is hozzá járok

2009. szept. 4. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Simán elmondhatod neki, hogy milyen aggályaid vannak vele kapcsolatban, lehet, hogy megpróbálja majd megváltoztatni a véleményed, de ha mást nem, legalább tanul belőle.

Azt is elmondhatod neki, hogy a szubjektív érzésed, hogy egy másik orvosnál nagyobb biztonságban éreznéd magad, ezért inkább váltasz, vagy valami ilyesmi. Kinek a pap, kinek a papné.

2009. szept. 4. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, amúgy 10 hetes várandósság nagyon fiatal, természetes, hogy közben még eldöntöd, hova akarsz járni. Szóval nem is kell magyarázkodnod.
2009. szept. 4. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Még annyira korai, mire oda kerülsz, hogy szülni fogsz, nem is fog emlékezni, hogy Te jártál nála ezzel a terhességgel. Nyugodtan válts!
2009. szept. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia. Én is azt akartam írni, amit az utolsó. Nyugodtan válts, nem egy ilyen eset történik. Elhiheted, hogy nem fogja érdekelni, még ha esetleg meg is ismerne (amit kétlek). Gondolom van ő neki elég betege. Neked meg az legyen a fontos, hogy biztonságban érezd magad a terhességed alatt és a szülésnél is. Gratulálok és boldog babavárást!

38+4 h km

2009. szept. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ahoz menj, akinél biztonságban érzed magad, kellően odafigyel rátok, hiszen az neked is sokkal megnyugtatóbb.

Én is váltottam, majdnem tíz évig volt az orvosom, hangulatember volt, de most mégis a babuciról van szó, és nekem fontos, hogy odafigyeljen rá(ránk) ahogy kell. De az ápolónők, vagy más orvos lát el infóval meg tanáccsal, ez azért már vicc. Aztán meg tartja a markát.

Szóval én is rágódtam ezen, és lesznek még kellemetlen pillanatok szülés után, mert ő a vizites orvos. Amióta váltottam nyugodtabb vagyok, és tudom, hogy szüléskor is jó kezekben leszünk. És jogod eldönteni kihez jársz, főleg ha még fizetsz is érte.

28hetes km.

2009. szept. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!