Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szexelni szabad, csak élvezni...

Szexelni szabad, csak élvezni nem a terhesség alatt a méhösszehúzódások miatt?

Figyelt kérdés
2007. szept. 10. 07:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Figyelned kell arra,hogy ne keményedjen a hasad.

Amint azt e´szre veszed,kicsit odafigyelve kell szeretkeznetek.

Gratula a abához.

21.hetes kismama.

2007. szept. 10. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%

Az orgazmus a babának is jó!

Nem tudom ki mondta neked, hogy nem szabad élvezni, de én jól pofán verném!

2007. szept. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Azért gondoltad gondolom, mivel azt mondta a múltkori kérdésre valaki, hogy az orgazmus okoz méhösszehúzódást. Amíg az orvosod nem tilt el a szextől, addig nyugodtan tedd meg, nagy hassal már úgysem ugyanolyan. Én 39 hetes terhes vagyok és még múlt héten szexeltem párommal. Minél tovább tedd meg, mivel neki ez a legterhesebb a te várandóságodban. Kérdezd orvosodat vizsgálatkor, hogy szabad - e szexuális életet élni. Meg fogja mondani.

Sok sikert a babához!

2007. szept. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
NYUGODTAN LEHET HISZEN EZ JÓ DOLOG A MAMÁNAK ÉS JÓ KIS TORNA A BABÁNAK.LEGALÁBBIS NEKEM AZ ORVOSOM EZT MONDTA
2007. szept. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem csak az első 12 hétre mondta a doki, hogy nem ajánlja. Azt mondta, nem tilos, csak nem ajánlott. de mind mást mond, és ha nincs egyébként semmi gondod, akkor nyugodtan.
2007. szept. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogy lehet élvezni, az tuti! Én esetleg az első 3-4 hónapban kiemelten óvatos lennék a szexeléssel.
2007. szept. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én végig szexeltem a terhességem alatt. Ami neked jó, az a babádnak is, ugyanis ő akkor érzi jól magát odabent, ha te kiegyensúlyozott vagy és jól érzed magad a bőrödben. Csak akkor hagyd abba a szexuális életet, ha valami problémát okoz, például görcsölsz.
2007. szept. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!