Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A Kútvölgyiben fogok szülni ....

A Kútvölgyiben fogok szülni . Irnátok nekem tapasztalatokat? Bíróné Zsuzsa a szülésznőm és a Hegedűs Tibor a dokim. Esetleg ismeri őket valaki.38 heteske

Figyelt kérdés
2009. szept. 4. 08:26
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a Kútvölgyiben szültem 9 hónapja, és a Zsuzsa volt a szülésznőm. Nekem másik orvosom volt. Az unokanővérem itt dolgozik csecsemősnővérként, ő ajánlotta a Zsuzsát, így biztos forrásból tudom, hogy ő az egyik legjobb :) Nagyon aranyos nő!

3 szülőszoba van, mindegyikben zene, labda. Nekem nem volt semmi extra kívánságom a szüléshez, így nem tudom, mik még a lehetőségek. MOndjuk én 2-3 óra alatt lezavartam az egészet :)

Viszont úgy rémlik, hogy az ágytársam ennél a dokinál szült, akit írsz, ő volt az ügyeletes akkor, és meg volt vele elégedve.

Én nagyon jól éreztem magamat a kórházban eltöltött pár nap alatt. 3 ágyas szobában voltam, a babák mindig velünk voltak. Ha elmentünk zuhanyozni vagy vécére, figyeltünk egymás babáira, de természetesen be lehet őket tolni a közös helyiségbe is. Jelen lehettünk a babák fürdetésénél is, és az orvosi vizsgálatokon is.

Törlőkendőt, pelenkát, popsikrémet, köldökápoló szereket, ruhákat adnak a babáknak. Az anyukáknak adnak a szüléshez hálóinget, illetve két csomag betétet is (egy nagyobbat és egy kisebbet). Ahol én voltam, ott két 3 ágyas szobához tartozott 1 fürdi, de sose volt tumultus.

Most így hirtelen nem jut eszembe más, de ha van még valami kérdésed, úgy jobban tudok válaszolni.

Összességében teljesen elégedett vagyok, másodszor is oda mennék szülni, főleg azok után, hogy miket hallok a barátnőimtől más kórházakról (Bajcsy, Jahn F, stb).

Ja még a látogatásról: az apukák bemehetnek a folyosóra, de a kórterembe nem. Más látogatók (nagymamák, nagypapák) csak a kinti előtérben lehetnek, de a babát oda is ki lehet tolni, bár én azt nem tenném, túl sok ott az utcai ember, tele bacikkal.

Szia, könnyű szülést kívánok!

2009. szept. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!