Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Benneteket is el...

Kismamák! Benneteket is el fog néha a sírás, ha a születendő gyermeketekre gondoltok? Vagy ha pl. az ultrahangra képére rápillantotok?

Figyelt kérdés
2013. febr. 4. 16:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez amolyan "anyuci-töltet".


Én mindenen bőgtem terhesen, ha épp elkaptak a hormonok.

Ránéztem a kifőtt tésztára, és akkor is...

Nem kellett ehhez uh kép. :)


Aztán meglett a babám, és olyan mértékű érzelmi lökést adott, hogy azt hittem a síráson kívül mást nem fogok tudni sohasem csinálni.

Na, eltelt egy kis idő és helyre rázódtam.

De tény, hogy azóta a babás, kisgyerekes történetek, főleg ha szomorúak százszor jobban megviselnek.

2013. febr. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

van egy iszonyat jó 4d-s képem, mikor ránézek, könnybe lábad a szemem :)

múltkor ruhapakolás közben bőgtem, pedig még csak nem is a babaruhákat pakoltam, hanem páromét :) elkezdtem agyalni, hogy mennyire szeretem, és hogy végre család leszünk úgy igazából, és emiatt öntöttek el a könnyek. persze mikor meséltem neki, akkor csak röhögött rajtam, hogy milyen kis idióta vagyok :)

hormonok... :D

2013. febr. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én az anyaságról szóló szép idézeteken, verseken tudok sírni. Tessék itt van egy nagyon édes szöveg, sokáig sírtam rajta:


Egyszer volt, hol nem volt, egy gyermek megszületni készült. Egy napon a gyermek így szólt Istenhez:

„Azt beszélik, holnap leküldesz a földre. De hogyan fogok ott élni, hiszen olyan kicsi és védtelen vagyok?"

Isten azt válaszolta:

„A sok angyal közül kiválasztottam egyet neked. Várni fog téged, és vigyázni fog rád."

„De” - mondta a gyermek - „itt a Mennyországban nem csinálok mást, csak énekelek és mosolygok. Erre van szükségem, hogy boldog lehessek!”

Isten így szólt:

„Az angyalod minden nap fog énekelni neked. És érezni fogod az angyalod szeretetét, és boldog leszel."

„És" - mondta a gyermek - ”hogyan fogom megérteni az embereket, ha nem értem a nyelvüket?"

”Az könnyű" - mondta Isten - “Az angyalod meg fogja tanítani neked a legszebb és legédesebb szavakat, amiket valaha is hallani fogsz, és az angyalod türelemmel és gondossággal meg fog tanítani beszélni."

A gyermek felnézett Istenre, és így szólt:

”És mit fogok tenni, ha veled akarok beszélni?"

Isten rámosolygott a gyermekre, és azt mondta:

„Az angyalod össze fogja tenni a kezeidet és megtanít imádkozni."

A gyermek azt mondta:

„Úgy hallottam, a földön rossz emberek vannak. Ki fog engem megvédeni?"

Az Isten megölelte a gyermeket, és azt mondta:

„Az angyalod óvni fog téged, akkor is, ha ez az élete kockáztatásával jár!"

A gyermek szomorúan nézett, és így szólt:

„De mindig szomorú leszek, mert nem láthatlak téged."

Isten megölelte a gyermeket

„Az angyalod mindig beszélni fog neked rólam, és meg fogja mutatni, hogy hogyan juthatsz vissza hozzám, habár én mindig melletted leszek."

Ekkor nagy békesség volt a Mennyben, de már hallani lehetett a földi hangokat. A gyermek sietve megkérdezte:

„Istenem, ha most mennem kell, kérlek áruld el nekem az angyalom nevét!"

Isten így válaszolt:

„Az angyalod neve nem fontos... Egyszerűen csak így fogod hívni: “ANYA!"

2013. febr. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ez gyönyörű :) kereshetek zsepit :)

(2. válaszoló voltam)

2013. febr. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ez tényleg nagyon szép idézet volt, köszönöm!:)
2013. febr. 4. 18:25
 6/7 anonim ***** válasza:

Jaj, amin egyfolytában bőgtem:

Kafkaz - Földlakó

http://www.youtube.com/watch?v=tGjAxmypt6Y


:)

2013. febr. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, nagyon megható:)
2013. febr. 4. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!