Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ventolin mellékhatása, szivdob...

Ventolin mellékhatása, szivdobogás érzés, szivritmus zavar mikor múlik el? Többi lent

Figyelt kérdés
Nagyon bepanikoltam eddig más fújókát használtam,annak nincs is ilyen mellékhatása ma reggel próbaltam ki először a ventolint.és érzem ,hogy szaporábban ver a szivem és szabàlytalanul is olykor,hirtelen nagyobbat ver. Nagyon meg vagyok ijedve és pánikolos is vagyok.mikor fog elmúlni?11 hetes kismama vagyok,lehet más fújót hasznalni ventolin helyett?El fogok menni az orvosomhoz csak kérdezem.

2013. febr. 5. 13:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Én a ventolintól (nem terhesen) olyan rosszul lettem, hogy alig tudtam lejönni a galériáról (erős szívdobogás, olyan remegés, hogy a lábam nem tudtam a lépcsőfokokra tenni). Azonnal abbahagytam. Szerintem ne kísérletezz vele, ha rosszul vagy tőle.
2013. febr. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!