Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetes terhes vagyok,...

20 hetes terhes vagyok, kivagyok 1ujjnyira tagulva es eros gorcseim vannak. Elmehet a baba?

Figyelt kérdés

2013. febr. 6. 08:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen!!! Irány a kórház!!! Minden jót és drukkolok!
2013. febr. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
AZONNAL kórház!Honnan tudod,hogy 1 ujjnyira nyitva vagy?
2013. febr. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Mondta a dokim es mondta h ez akar szulesig(40.hetig) igy maradhat
2013. febr. 6. 08:47
 4/12 anonim ***** válasza:
Én a 25. héttől voltam 1 ujjnyira nyitva! Magnéziumot kellett szednem és pihenni nagyon sokat. 37. héten született a lányom!
2013. febr. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Másodiknál 23 hetesen vette észre a dokim, hogy 1 ujjnyira nyitva vagyok. Csinált mindenféle vizsgálatot, hogy mitől lehet, hogy ugye nem fertőzés miatt, de nem volt semmi gond. 40. hétre született a kislányom. És közben végig emelgettem a nagyobbat.

De görcseim nem voltak!

IRÁNY A KÓRHÁZ!!!! (de remélem, nálad sem lesz baj!)

2013. febr. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
jobb óvatosnak lenni inkább menj be potyára a kórházba minthogy valami baj legyen
2013. febr. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
22. héten a külső méhszáj nálam is 1 ujjnyi volt. 40+3-ra született meg. De Neked irány az orvos, majd ő megmondja, hogy mit tegyél. Nyilván sok pihenés, és nagy adag magnézium.
2013. febr. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
51%

Nem értem,miért zavarjátok a kórházba,amikor doki mondta a kedves kérdezőnek,hogy ki van tágulva,és ha be kellene ezzel feküdnie,akkor már beutalta volna kórházba!!

Szedj magnéziumot,a magnerot a legjobb,én is azt szedem a keményedéseimre,és nekem nagyon jó.

És pihenj nagyon sokat!!Valószínű,hogy emiatt veszélyeztetett lettél,ezért ne sétálj,csak amennyit nagyon muszáj,ne most akard kitakarítani a lakást!!Feküdj-feküdj és feküdj!!Ha esetleg úgy érzed,akkor menj be kórházba és mutasd meg magad ott egy orvosnak,és ha úgy ítélik meg,akkor bent is maradsz,de ha az orvosod nem utalt be,akkor nem is muszáj bemenned.Persze ha vérzést tapasztalt akkor azonnal kórház!!

De most ne gondolj arra,hogy elmehet a baba!!!Erre még gondolni sem szabad!!Most arra gondolj,hogy minél többet pihenj,és szedd a magnéziumot minden nap!!Még legalább a 35. hétig jó lenne ha bent maradna,de ezét tenned is kell!!Pihenj és ne foglalkozz most semmi mással.

Igaz én nem vagyok nyitva(vagy legalább is remélem),de sokat keményedek és menzesz szerű görcseim is vannak,és a 22. héttől nekem is feküdnöm kell és szednem kell a magnéziumot.

Remélem minden jól fog alakulni veletek!


27+1 hkm

2013. febr. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

*Persze ha vérzést tapasztalsz akkor azonnal kórház!!

És mellőzd a házas életet,mert nyitott méhszájjal nem szabad!!

2013. febr. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kedves Utolsó! Az, hogy ki van tágulva, és esetleg keményedik, mint ahogy a doki is mondta, még önmagában nem baj, és ebben neked is igazad van. De a kérdésben nem ezt írja a kedves Kérdező. Erős görcsei vannak!!! Akkor mindegy, hogy vérzik-e vagy sem, vagy, hogy ki van-e tágulva vagy sem. Terhesség alatt az erős görcs nem túl jót jelent, és ezzel nem ijesztgetni szeretnélek most benneteket. Minden jót és jó egészséget minden kismamának és anyukának!
2013. febr. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!