Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik a jobb, Elevit vagy...

Melyik a jobb, Elevit vagy Gravida, esetleg egy harmadik?

Figyelt kérdés

15 hetes vagyok, eddig Elevitet szedtem. Most elfogyott, és gondoltam rá, hogy másikat kellene szedni, mert az Elevitet sokszor kihányom, pedig délben veszem be. Nem tudom másik vitaminnal is így lenne-e. Szerintetek érdemes kipróbálnom, hogy egy másik fajta hátha bennem maradna? Mert így szedni se nagyon van értelme, ha úgyis kijön. Melyiket ajánlanátok? És egyébként minden naponta kell szedni?

Köszönöm a válaszokat.


2013. febr. 6. 09:45
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

10-es vagyok, az lemaradt, hogy lehet, hogy jobban járnál, ha tényleg ezt a hipp natalt próbálnád ki, hátha azt bírnád....

Nekem mondjuk nincs gondom a tablettával, de ha nem tudnám bevenni, akkor inkább azt próbálnám ki én is..

2013. febr. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Szia!


Változó, kinek, mi a jó!De most én is azon vagyok, h kevesebbet veszek be, és 2 fajtát felváltva! A femibion tényleg jó, mert olyan anyagok is vannak benne, ami másban nincs! Korszerű, de sztem nem tökéletes! Nincs benne vas, kálcium, és nyomelemek....ami másikban van!És 2x olyan drága mint a többi!

2013. febr. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Én az első trimeszterben femibiont szedtem, jó volt, de a folytatást drágának találtam, úgyhogy gravidára váltottam. Attól viszont folyamatosan émelyegtem, hánytam, úgyhogy kb. két hét után visszaváltottam a femibionra, azóta jól vagyok.

Tényleg változó, kinek mi jön be. Szerintem először kisebb adagot érdemes venni bármiből, és amikor kiderült, hogy bírod, akkor többet.

2013. febr. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

linkelek egy kis érdekességet :


[link]

2013. febr. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Én a Gravidát szedem, nincs tőle semmi bajom, nem híztam eddig. Minden nap szedem.

14 hkm

2013. febr. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Na hát láthatod mindenkinek más jön be, nekem pl a Gravida nem vol OK. Émelyegtem és hánytam tőle egész végig amig azt szedtem az előző terhességemnél. Most elevitet szedek valószínű, mert automatikusan azt vettem, féltem a gravidától.

A többit nem próbáltam. Szerintem próbálgass más választás nincs sajnos :)

További jó baba várást!

2013. febr. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!