Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Várakozási idő? Most akkor...

Adryenn21 kérdése:

Várakozási idő? Most akkor mennyi is az pontosan? Sajnos abortuszról van szó.

Figyelt kérdés
Mennyi időt kell várni a CSVSZ-es elbeszélgetések között? Sok helyen azt olvasom, hogy 3 nap. Nálunk pedig 2 hetet emlegetnek! Ez lehetséges???? 2 hetet várni???

2013. febr. 6. 12:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 3 nap. Debrecen
2013. febr. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
tuti nem 2 hét, 3 napnak kell eltelni!!!!!!!!! ez tuti !
2013. febr. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszotokat!

Itt Gyöngyösön egy eü. dolgozó mondta ezt a 2 hetet, de egyszerűen nem akarom elhinni. Az nagyon sok.

2013. febr. 6. 12:49
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
hát valamit nagyon félre beszélt mert 2 hét nem lehet!!!
2013. febr. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Egyre jobban kezdek megnyugodni. Remélem igazatok lesz. :-S Pénteken megyek az 1. elbeszélgetésre.
2013. febr. 6. 12:57
 6/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a 2 hetet másra mondták, lehet, hogy az egész procedúrára értették, tehát amíg eljutsz a műtétig. Mert az simán lehet annyi, a kórházak sajnos nem másnapra adnak időpontot, mikor betelefonálsz időpontot kérni a műtétre. Hacsak nem dokit fogadsz, mert akkor nem. De alapesetben 1,5-2 hétes határidővel simán számolhatsz, úgyhogy jobb, ha minél előbb kérsz időpontot a kórházban, és a műtétig el tudsz intézni minden vizsgálatot, meg csvsz-es látogatást. Azok között tényleg 3 napnak kell eltelnie.
2013. febr. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
3 nap az tuti!!!!
2013. febr. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

3 nap + amíg eljutsz a kórházig, az lehet 1 hét is.

Ami nem árt, mert nem tyúkszemlevételre mész, kicsit legalább kénytelen leszel elgondolkozni rajta, hogy egy életet veszel el. :-(

Nézd, az abortuszon kívül ezernyi más lehetőséged van. Szívesen segítünk megkeresni. Az abortusszal nem tudod, mit veszel a nyakadba :-(

Sajnálom.

2013. febr. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A család segítőben a védőnő 3nap gondolkodási időt ad. De gondold át kérlek. Hallgasd meg az én történetem.

Mi a párommal mindig óvszerrel védekeztünk. Nem lyukadt ki nem csináltuk nélküle,nem maradt bennem. 2012 novemberében ám mégis terhes lettem. Abortusz lett a vége. 1hónapig húztuk a dolgot,hátha tudunk megoldást találni,hogy ne keljen mennie a kicsikémnek,de nem taláátunk megoldást. Később kiderült,hogy kisebb fejlődési rendellenessége volt,sokkal kisebb volt mint amekkorának kellett volna lennie. :( Eltelt egy kis idő a műtét óta,de azóta sokszor veszekk be altatót,stresszolldót. Rámjön egy sírógörcs a semmitől,és unndorodom magamtól azóta. Biztos vagyok benne,hogy nem szeretnék gyereket. Úgy érzem nem tudnék jó anyja lenni annak akit már elterveznék,hogy jöjjön. Egy nap megkérdezné tőlem- Anya nekem miért nincs tesóm?!

és mit válaszolnék?... nyílván nem mondanám ki,de tudnám,hogy lehetne egy nővéred,de én miattam ő nem létezik. Ezért javaslom a gumi,f.gátló módszer védekezést. Sok sikert!


ui: biztos ez a legjobb megoldás?

2013. febr. 12. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!