Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Babát szeretnénk, és próbálkuz...

Babát szeretnénk, és próbálkuzunk, tehát nem tudom hogy terhes vagyok-e már, de elmehetek így fogorvosi panoráma röntgenre?

Figyelt kérdés

2013. febr. 6. 13:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Kérj ólomköpenyt, ami eltakarja a pocakodat.


Engem kiküldtek a rendelőből, amíg a mellettem lévő pácienst röntgenezték :)

2013. febr. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Amikor még csak próbálkozós szinten voltunk a férjemmel, akkor nekem nem csinálták meg.

Közölték, hogy megoldják másképpen. Elővettek egy 2 évvel régebbi röntgent és próbálták belőni a "problémát".

És, mint az elsőnél, engem is kiküldtek, amíg másnak megcsinálták 2 szobával arrébb a röntgent.


Ha nem eget verő fontos, akkor ne csináltass.

2013. febr. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hát jó rég halogatom az a baj, és a kezelés fontos lenne, de nem ismeri a dokim a fogaim, mert nem készült még röntgen.

Vagy megvárjam a tesztelést, és ha nem sikerült akkor gyorsam intézzem el?

2013. febr. 6. 14:00
 4/6 A kérdező kommentje:
Az ólomköpeny megvédné teljesen?
2013. febr. 6. 14:00
 5/6 anonim ***** válasza:
Én megvárnám a tesztet. Mindenképpen.
2013. febr. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Még jó hogy megkérdeztem! :( Akkor 100% hogy megvárom!
2013. febr. 6. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!