Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 39 hetes terhes vagyok. Mitől...

39 hetes terhes vagyok. Mitől nőt meg az étvágyam ilyen hirtelen?

Figyelt kérdés
Olyan étvágyam van, mint még soha. Reggel arra ébredek, hogy iszonyúan korog a gyomrom, alig várom az ebédet, uzsonnát. Lefekvés előtt is sokat eszem. Persze eszek is, csak nem tudom, hogy ez a étvágy a vastabletta miatt, van, napi egyet szedek, vagy a baba szeretne ennyit enni, ) Tulajdonképpen nem híztam sokat, tehát nem félek attól az egy két kilótól. Csak annyira drasztikus ez a mennyiségi különbség az utóbbi két hétben. Kiváncsi lennék nálatok hogy van ez/volt így a vége felé.

2013. febr. 6. 08:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Hamarosan szülni fogsz és a szervezeted most tölti fel magát tápanyagokkal hogy a szülés alatt illetve után legyen mivel ellátnia magát. Én a 35 hétben járok egészen a 32. hétig összesen 5 kg híztam most hirtelen fel jött 2 kg és nőtt azóta is az étvágyam ne azzal a pár kilóval törődj hanem a babád egészségével. Könnyű szülést kívánok!
2013. febr. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én holnap leszek 39 hetes, de olyan falási rohamaim vannak, még éjszaka is felkelek enni, pedig előtte nem voltam ilyen, Kitartás már nem sok van hátra!
2013. febr. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én is holnap leszek 39:)
2013. febr. 6. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!