Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más kismamának is van ilyen,...

Más kismamának is van ilyen, , gondja, ,?

Figyelt kérdés

Pisilés után ha leülök,mindig jön pár csepp vizelet,mintha vizelet tartási problémáim lennének.Terhesség előtt ilyen sosem volt.Wc papírral szépen kitörlöm ott lent,aztán ha leülök egy székre vagy ha lefekszem még folyik.Néha meg is ijedek,hogy nem-e a m.víz,de nem tart sokáig a szivárgás,utána abba marad.Csak elég idegesítő,mert néha átázik tőle a bugyim meg van úgy,hogy a nadrágom is :/ Nektek is van ilyen?Ez már így is marad a terhesség végéig?Szülés után ugye nem marad így?

Egy 27+1 hetes kismama.


2013. febr. 6. 18:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

El fog múlni. :)

Bár volt olyan anyuka itt, aki szülés után több évvel is úton útfélen összepisilte magát. De őt varrták kívül-belül.

2013. febr. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pl. olyan volt már többször is, hogy egy-egy erősebb tüsszentéskor jött pár csepp vizelet.

Nem gondolom, hogy vizelettartási problémánk lesz ezután, ezek a dolgok biztosan előfordulnak másnál is.

2013. febr. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
nekem is van ilyen, 27+5 ikerkismama vagyok, sokszor van hogy wc-zek, majd leülök az ágyra, és érzem, tudom hogy van bent tisztasági betét de idegesit visszamegyek a wcre és pisilek még egy kicsit, a védőnő azt mondta normális
2013. febr. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Akkor meg vagyok nyugodva,hogy nem csak nálam van ilyen :)

Hétfőn megyek majd tanácsadásra a védőnőmhöz,majd azért megemlítem neki a dolgot :) Olyan nekem is volt már,hogy hapciztam és becsurgattam :D Meg volt már olyan is,hogy a párom úgy megnevettetett,hogy akkor is bement egy kicsi a bugyiba :)

Meg már nem olyan kényelmes ülnöm,mert szerintem nyomja a baba a hólyagomat,pl most voltam kb 15 perce pisilni,és megint érzem,hogy kell,de tuti,hogy csak pár cseppről van szó.Érzem,hogy ott motoszkál a kisfiam :)

2013. febr. 6. 19:01
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

nyugi, el fog múlni :)

a gyerkőc nyonja a hólyagot (is)

én is jártam már pórul, pl tüsszentéskor.

én tisztasági betétet használtam az utolsó 3 hónapban, mert állandóan úgy éreztem, hogy pisilnem kell.

8 hós kisfiú anyukája

2013. febr. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
nekem olyan is van hogy az egyik baba mintha megrángatna valamit és akkor rögtön menni kell
2013. febr. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
3as voltam
2013. febr. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

igen,ez ilyen :) én is ebben a cipőben járok

szülés után elmúlik,de nem azonnal


34 hetes kismama

2013. febr. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Remélhetőleg szülés után elmúlik! Ha nem, szólj a védőnődnek, és ajánlani fog intimtornát, azzal állítólag sokat lehet javítani rajta!
2013. febr. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

nekem is volt ilyen. én császáros voltam és szülés után kb. jó fél évvel múlt csak el.


én mondjuk évek óta tisztasági betétet használok, így annyira nem foglalkoztam vele.



2,5éves baba anyukája :)

2013. febr. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!