Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más kismamának is van ilyen,...

Más kismamának is van ilyen, , gondja, ,?

Figyelt kérdés

Pisilés után ha leülök,mindig jön pár csepp vizelet,mintha vizelet tartási problémáim lennének.Terhesség előtt ilyen sosem volt.Wc papírral szépen kitörlöm ott lent,aztán ha leülök egy székre vagy ha lefekszem még folyik.Néha meg is ijedek,hogy nem-e a m.víz,de nem tart sokáig a szivárgás,utána abba marad.Csak elég idegesítő,mert néha átázik tőle a bugyim meg van úgy,hogy a nadrágom is :/ Nektek is van ilyen?Ez már így is marad a terhesség végéig?Szülés után ugye nem marad így?

Egy 27+1 hetes kismama.


2013. febr. 6. 18:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt ilyen pedig folyton a hólyagomon táncolt a baba. Én viszont nagyon gyakran pisilő voltam, nem csak terhesség alatt, hanem előtte is, és stresszpisilő is voltam, tíz évig, amióta abortuszom volt. Érdekes módon ezt meg a szülés hozta helyre.
2013. febr. 7. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Szia tegnap jártam így.


Elmentem a munkahelyemen wc-re, de előtte is voltam vagy 5ször.

Szóval elmentem wc-re, és pisiltem kb fél liter kijött minimum!!!!!

A párom rá 2 percre megérkezett értem autóval de nem tudod hazáig vinni hanem a sarkig, kb 3 percet sétáltam, és olyan szinten kellett pisilnem, hogy úgy voltam vele csak ne csepegjen a nadrág szárából ha bemegy :D

Na mindegy, alig értem haza!

2013. febr. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!