Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha egy-két hete szedem a...

Ha egy-két hete szedem a magne B6-ot, mert néha szúrkált, keményedett a hasam. Ha már nem szúrkál, keményedik egy ideje, akkor is kell szedni a 2*2-t?

Figyelt kérdés

Az az igazság, hogy ahogy le is írtátok, itt több kismamának is, nekem is egy idő után elkezdett tőle menni a hasam(pedig előtte székrekedésem volt), bár csak egy kicsit.

ha nincs haskeményedésem, akkor is kell szedni, vagy csak keményedésnél? Mire jó egyáltalán magne B6? És melyikből mennyi érdemes szedni, ha gondod van és mennyit, ha nincs? (Mert ahány féle, annyi dózis)

Előre is köszi a válaszokat (-:


2009. szept. 4. 20:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én is kaptam, Elevit mellé(!) 3*2-t kellene.

Rákérdeztem, azt mondták, szedjem végig, legfeljebb ha nem fáj a hasam, akkor kevesebbet..

A magnézium a keményedés ellen kell, a B6 a magnézium felszívódását segíti.

2009. szept. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én is Elevitet szedek, bár az orvosom nem gyógyszerpárti, ezért kiegyeztünk 3 naponta egy Elevitben. Nem mondta, hogy mellé kellene szednem, csak keményedett a hasam és a védőnő, meg a doki asszisztense is javasolta.
2009. szept. 4. 21:17
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem az orvos mondta, és elég határozottan.

Nem szívesen szedek ennyi bogyót :P

2009. szept. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem kiütéseim lettek az egyik fajta magnéziumtól, és hasmenésem is volt, így váltanom kellett.A doki szigorúan megmondta, hogy napi 500-at meg kell ennem.Nálam a Magnesii citrici vált be, mert abban nincs festékanyag.Elég belőle egyet bevenni.Gyógyszertárban lehet kapni, 310 Ft körül van.Ha megkéred a dokid, akkor fel is írja, így olcsóbb.Akkor is szedni kell, ha nincs keményedés.

2009. szept. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!