Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség utolsó hónapjaiban...

Terhesség utolsó hónapjaiban lehet menni strandra?

Figyelt kérdés
augusztus elején fogok szülni és arra vagyok kíváncsi hogy mehetek-e pl. nyaraláskor mondjuk a Balatonba fürödni? Vagy az akkor már nem jó ötlet lenne?
2013. febr. 7. 14:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Én biztos hogy nem mennék bele a Balcsiba, még strand medencéjébe se. Gyógy- és termálfürdők szintén kilőve.
2013. febr. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi választ hát én csak szerettem volna de én is tartok hogy elkapok valami fertőzést. Csak kíváncsi voltam a válaszokra.
2013. febr. 7. 14:20
 3/5 anonim ***** válasza:

a nőgyógyászom azt mondta, hogy kenjem be magam canestennel, ha kijöttem a vízből fürödjek meg alaposan és vegyek tiszta fehérneműt (fürdőruhát).

kipróbálni nem mertem, inkább nem kockáztattam.

de ugye függ a méhszáj állapotától, ha zárt vagy akkor ki lehet próbálni ezt a módszert.

viszont a dokiddal konzultálj előtte mindenképp :)

2013. febr. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
lehet menni ha probléma mentes a terhességed akkor nyugodtan az előző válaszoló jól írta nekem is a dokim így javasolta hogy canestennel előtte utána jól bekenni és nem lesz baj én 2,5éve szültem a kislányom augusztus végén július végén Gyulán nyaraltunk nem mentünk külföldre ezért a strandolást megkérdeztem a dokitól és bár problémás voltam az elején mondta hogy ne legyek egész nap a vízbe de mehetünk naponta 2x annyira bementem a hullám medencébe míg tartott a hullám és annyi de jó volt a melegbe felfrissülni ,a gyógy- és termál medencék tilosak de a wellness medencékbe egy egy úszásra be lehet menni a tavak viszont természetesek azt jobban ajánlják mint a strandokat ha strandolósak vagytok akkor mindenképp kérdezd meg a dokidat de szerintem biztos nem fogja ellenezni :-)jó baba várást .
2013. febr. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat meg kérdezem a dokit. :)
2013. febr. 7. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!