Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első babás terhes vagyok és...

Első babás terhes vagyok és iszonyú sok a savam már szinte mindentől. Volt ilyen valakinek? Mi vált be rá? 28 hkm

Figyelt kérdés

2013. febr. 7. 16:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Minden érkezés előtt 1 Rennie.

Nekem csak a szendvicstől nem volt savam, minden mástól igen.

2013. febr. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

nekem is a rennie vált be, kár hogy csak pár hete jöttem rá, hogy kismamák is szedhetik, addig szenvedtem..

37 hkm

2013. febr. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Katik válasza:
Nekem a Gaviscon rágótabletta vált be, természetesebb anyagokból készül, mint a Renie.Érdemes kipróbálni:)
2013. febr. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Salvus víz, a Renniet nekem nagyon nem ajánlotta a patikusnéni.
2013. febr. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem a Rennie abszolut nem! Salvus víz eddig csak ami segített valamennyire!
2013. febr. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Salvustól én hánytam.

Viszont ami jó volt a gyomromnak érdekes az a sárgarépa volt. Próbáld ki, veszteni nem vesztesz!

A rennie csak kb 10-20 percig szűntette meg a savasságot, utánna ugyan úgy......(

2013. febr. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben járok. Ha már tényleg nem bírom, akkor egy fél kávéskanál szódabikarbónát eszem, amire ráiszok kb. 2 dl vizet. általában segít
2013. febr. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
5ös vagyok! Salvust ha kiöntesz egy decit (hűtve), lehúzod, mintha valami rövidet innál és utána egy korty sima vízzel kiöblíted a szád, így nem érzed az ízét. Még ennyire sem ha előtte jó mentolos szájvizzel öblögetsz! :)
2013. febr. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Sajnos sokmindenkinek volt/van ilyen. Ne egyél fűszeres, paradicsomos ételeket, ne igyál alkoholt, kávét, szénsavasat! A Salvus víz tényleg jó, a Rennie nem biztos, hogy ér valamit. Ja, és minél nagyobb párnával aludj éjszaka.
2013. febr. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem egy pohar hideg tej nagyon bevalt. Ejjel 3-kor csoszogtam ki a konyhaba tobbszor mert annyira sok volt a savam hogy aludni nem tudtam. Nekem is ajanlottak nem hittem volna hogy segit, de nekem bejott. Persze mindenki mas.
2013. febr. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!