Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért eszek ennyi édességet...

Miért eszek ennyi édességet szülés előtt?

Figyelt kérdés
Közeledik a kiírt időpont. Nemcsak sokat eszek, hanem feltűnően sok édeset is. Napok vannak hátra. Bűntudat gyötör hogy ennyit magamba tömök, és nem tudom megállni. De ha nem eszem meg feszült és ingerült vagyok, de attól is, hogy ez tovább növeli súlyomat.

2013. febr. 8. 13:38
 1/3 anonim ***** válasza:
36 hetes vagyok de rá is rám tört ez az érzés. Egyszerűen ha nem kapok édességet kikészülök. Egész terhesség alatt nem voltam kívánós sem de most így a végére édességmánia kapott el szörnyen. És nekem is csak a súlyomat löki meg sajnos. Együtt érzek veled.
2013. febr. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt! Azt hittem, már a szülés közeledtét jelzi. Mondjuk én már mindenre azt hittem :) Választ nem találtam rá, talán megnőtt a kalóriaszükségletem, nem tudom.
2013. febr. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

én is ebben a cipőben járok 35 hetesen.süti sütivel,de csak csokis,meg csoki,cukor,nyalóka stb

remélem azért még nem szülök :)

2013. febr. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!