Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22. hét+4 nap erős görcsök,...

22. hét+4 nap erős görcsök, szinte óránként keményedés és tágulásom van. Nektek is volt ilyen?

Figyelt kérdés

Van mikor nem érzem a babát, pedig hála isten Én korán éreztem, hogy megmozdult 17. héttől már ereztem, hogy mocorog és most meg alig akar.

Lépcsőznöm kell meg magnéziumot szedni de néha semmi.

Néha akadt, hogy menzesz szerű folyásom volt.


2013. febr. 8. 16:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
ne haragudj, lehet, hogy nem értelmezem jól a kérdésed, de erős görcsökkel nem lépcsőzünk, hanem azonnal kórház, főleg, hogy elkeztél nyílni is. Gondolom ez utóbbi doki mondta.
2013. febr. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Ez nagyon nem jó.Van orvosod?Beszéltél már a védőnővel?

Szerintem be kellene menned a szülészetre kivizsgálásra.Ha nincs baj,legalább megnyugtatnak.Ne kockáztass!Ezek elég komoly tünetek.Szerintem a lépcsőzés nem valami jó ötlet ebben az állapotban.

2013. febr. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Köszi, nem előtte kellett lépcsőznöm amikor a babám lusta volt és nem akart mocorogni. Tegnap hajnaltól kezdtem el görcsölni, keményedéseim voltak és reggel meg folyásom.

Telefonáltam a doktorom elutazott. :/

Hétfőn orvos az biztos.

2013. febr. 8. 16:59
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Èn nem vàrnèk hètfőig.
2013. febr. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Péntek este van, férjem sincs itthon. Max reggel ügyelet..
2013. febr. 8. 17:13
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Èn ilyenkor beültem a taxiba, ès mentem az ügyeletre. Nem is èrtem, hogy merült fel benned, hogy majd hètfőn. Vagy holnap. Engem anno azèrt taxi vitt, mert nem akartam ugràltatni senkit de fèrjem nem volt itthon. Inkàbb küldjenek haza, hogy minden rendben, vagy ràgjam a kefèt holnapig. Nem vagyunk egyformàk.
2013. febr. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Plàne 22 hetesen, tàgulva. A te dolgod.
2013. febr. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ha még nem látott orvos, honnan tudod hogy "tágulásod van"?
2013. febr. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

MENZESZ SZERŰ FOLYÁS ?? azaz vérezgetsz ??


és van másik gyerek akire vigyázni kell és nem tudsz ügyeletre menni ? mert ez így elég rosszul hangzik :S

2013. febr. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Én taxit vagy mentőt hívnék, és bemennék a kórházba..
2013. febr. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!