Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi ideig kell bent maradni...

Mennyi ideig kell bent maradni a kórházba egy vetélés vagy abortusz után? Nem gondolkozom abortuszon csak kíváncsi vagyok rá.

Figyelt kérdés
2013. febr. 8. 23:49
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
1 napig. Lehet, hogy bent sem kell aludni, ez kórház-függő. De nem ez a legrosszabb dolog, ami az abortusszal kapcsolatban felmerülhet, így ne gondolkodj ezen. A hangsúly a megelőzésen van. A vetélés meg más tészta, az magától történik, beavatkozás nélkül.
2013. febr. 9. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Utána már csak pár órás megfigyelés van, de azt sem kell benntölteni, ha jól érzed magad azonnal mehetsz is.


De előtte, ha mondjuk a halott magzatot megszülettetik veled, az sokszor napokig tart és ugyanolyan kegyetlen fájdalom, mint a 40. heti szülés...(vagy ha 18 év alatti vagy és így időn túli terhességmegszakítást engedélyeznek, akkor is megszülettetik az abortált magzatot).

2013. febr. 9. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
az igen nem vagyok 18 év alatti. Csak ismerek egy családot ahol van egy 14 éves lány és van neki egy 24 éves barátja és teherbe ejtette a lányt. És állitólag el vetélt. Csak fura volt hogy akkor olyan hamar otthon van a lány. Köszi a válaszokat.
2013. febr. 9. 09:30
 4/9 anonim ***** válasza:

2x vetéltem, 1x spontán, azaz semmilyen beavatkozás nem kellett, 1x pedig műtéttel kellett befejezni!


A műtét után 4 órával már otthon voltam!

Igaz mivel vérzés miatt kerültem kórházba 3-4 napig bent kellett feküdnöm, és csak miután bebizonyosodott a vetélés, csak azután engedtek haza.


Ha mondjuk az ismerősöd úgy ment a kórházba, hogy neki már ott azonnal kiderült, hogy elvetélt, akkor lehetséges, hogy 1 nap alatt lezajlott a dolog! Utána nincs amiért bent kellene maradnia!


Egyébként az abortusz is ugyanúgy zajlik, mint a műtét amit rajtam végeztek, szóval az is egy egy napos művelet!


Ez alapján nehéz kideríteni, hogy tényleg elvetélt, vagy abortuszon voltak, de nem hinném, hogy ilyet hazudna..

2013. febr. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Hát, én nem tudom ti milyen kórhátakban jártatok, de kezdjük ott, hogy egy spontán vetélést is műtéttel, vagyis hívjuk inkább egészségügyi kaparással fejeznek be, altatással. Ébredés után 6 órával megetsz legelőbb haza, de csak ha valaki érted tud jönni, ha nem, akkor csak másnap reggel. (én ma jöttem haza, 10 hetes magzat ment el)
2013. márc. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kérdezz meg egy orvost, de nem fejeznek be minden vetélést műtéttel!!!
2013. márc. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Pff..jól van akkor. :D
2013. márc. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Csak kérdezd meg! :) Okoska
2013. márc. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Valóban nem minden esetben csinálnak egészségügyi kaparást! Nekem 1 éve ment el az első babám :( és mivel teljesen kiürült a petezsákom ezért nem kelett kaparni.
2015. okt. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!