Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Előfordult valakivel, hogy...

Előfordult valakivel, hogy nagyon durván benéztek valamit ultrahangon? Pl. Valami rendellenességet, aztán kiderült, hogy mégsem?

Figyelt kérdés
2013. febr. 9. 20:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem mostanában volt - 35 évvel ezelőtt - anyukámnak azt mondták, hogy csak 1 lábam van. Szerencsére meglett mind a 2.
2013. febr. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nálam fordítva. Először az SZTK-s UH-n azt mondták minden rendben, majd "kinövi" hogy kisebbek a végtagjai (20hetes uh), másnap egy másik uh-n (4D) élettel összeegyeztethetetlen rendellenesség, meg kellett szülnöm. Ezt a rendellenességet már a 12hetes UH-n látni kellett volna, vagy még előbb (mert előtte is voltam), így egy kábításos műtét helyett 20 órát vajúdtam a kisfiammal mire "megszületett". :(
2013. febr. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Sógornőm kisfiánál 7 mm-es tarkóredőt mértek, teljesen rájuk hoztákbabfrászt, másik ultrahangoshoz mentek, ott derült ki h vmit nagyon elmértek, teljesen egészséges lett a kisfiú végül.
2013. febr. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

csatlakozom az elmért tarkóredőhöz

4 mm feletti értéket mért a doki, és közölte, hogy van elég down-szindrómás a Földön, menjek és vetessem el (magán rendelős uh)

para, sírás, majd másik 2 uh, kombinált és integrált teszt, tökéletes eredmények, ma már elmúlt 3 éves, makk egészséges

2013. febr. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
egy ismerősömnél a 30. hét környékén vették észre, hogy valami nem stimmel. Nem előbb. Előtte minden rendben volt minden vizsgálat, minden uh. Edwards kóros kisbabája született időre:(((((
2013. febr. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem szokatlan arcformát mondtak. Kérdésemre, hogy " Miben mutatkozik meg hogy szokatlan?" csak az volt a válasz, hogy " a kismama csendben marad" . és mivel a leletre ezen kívül nem írt semmi konkrétabbat, így senki nem tudott mondani semmit. Egy genetikus se a nőgyógyászom és a védőnőm sem. Majd 3 héttel később a kontrollon mondta egy másik szonográfus, hogy benézték, mert még ugyan szép arca van. Mind ez a DEOEC-en volt... 32 hetes km. :)
2013. febr. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Megkérdezhetem, mi lett az Edwards-szindrómás babával?

2013. febr. 10. 08:47
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem előző terhességemnél a 18 hetes uh-n hiperechogén beleket látott a doki a babánál (ez valamilyen örökletes bélbetegség miatt alakul ki), de hála Istennek, már a terhesség alatt kiderült, hogy semmi baja. Már 15 hós, makk egészséges.
2013. febr. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Sajnos, a legtöbb Edwards-szindrómával született csecsemő csak néhány napot képes túlélni. Azok a gyermekek, akik mégis tovább élnek, súlyos egészségügyi problémákkal fognak küszködni.
2013. febr. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Talán 3 hónapos volt, amikor édesanyja kezében elment:((((
2013. febr. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!